Kategórie Užitočný


Užitočný

Výukový program: lampa v štýle Jenga s drevenými kolíkmi

Drevo je teplý materiál, ktorý vám pravdepodobne pripomína spomienky na dlhé hry Jenga. Ale áno! Viete, táto slávna stavebná hra! Ukážeme vám, ako ľahko vyrobiť dizajnérsku lampu inšpirovanú Jengou s drevenými kolíkmi. Materiál - 124 drevených kolíkov (7 cm dlhé a 5 mm široké) - Niekoľko kusov kartónu - Lepidlo (lepšia pištoľ sa odporúča pre väčšiu presnosť a rýchlosť) - Ceruzka - Rezačka A - Podpora Kroky 1.
Čítajte Viac
Užitočný

Pred / Po: Nová veranda na omladenie domu

Tento pekný vidiecky dom má mnoho výhod: krásny povrch, pokojné a zelené prostredie ... a verandu. Bohužiaľ, posledne menovaný je chátraný a neoznačený. Jeho dlhý dizajn poškodzuje celkovú architektúru domu a dodáva mu „zabalený“ vzduch. V reakcii na tento problém zasiahla agentúra Vérand'Art, aby nahradila existujúcu, a predstavila si architektonický projekt, ktorý sublimuje exteriér aj interiér budovy.
Čítajte Viac
Užitočný

6 babičiek tipov na čisté biele záclony

Záclony by sa mali starostlivo čistiť. Najskôr je potrebné sa obrátiť na štítok a zistiť, či je potrebné chemické čistenie. Ak sa rozhodnete ich umyť sami, tu sú niektoré prírodné a ekonomické tajomstvá, získané od našich babičiek, aby vaše záclony zostali čerstvé a držané.
Čítajte Viac
Užitočný

DIY deti: urobte malého kĺbového králika

Hľadáte jednoduchú a zábavnú aktivitu pre deti? Odporúčame vám vyrobiť pekného kĺbového králika na zostavenie a ozdobenie. Je to ideálna aktivita na jar, najmä preto, že vyžaduje málo vybavenia a málo času! Materiál - Šablóna v tvare králika (na stiahnutie tu) - Hárok s kartičkami - Parížske zipsy - Značky - Nožnice Rozpočet: menej ako 5 eur Trvanie: 20 minút Kroky 1) Vystrihnite šablónu …… pre získať rôzne tvary zostaviť.
Čítajte Viac
Užitočný

Pred / Po: Čiernobiele na vylepšenie malej kúpeľne

Dekorácia zažila v 70. a 80. rokoch vlna silných farieb a postupne ustúpila neutrálnym odtieňom. Upokojujú a sú nadčasové, majú tú výhodu, že sa kombinujú so všetkými štýlmi, od klasických po najmodernejšie. V tejto malej bezduchovej sprchovacej miestnosti sa dekoratéri agentúry Bel Ordinaire rozhodli zdôrazniť čiernobielo: toaletný priestor po niekoľkých týždňoch práce nadobudol svieži a moderný vzhľad, dokonale ladí s časmi.
Čítajte Viac
Užitočný

Bytový kompostér?

Kompost je vyrobený zo zeleného, ​​a teda prírodného odpadu. Potom sa používa ako hnojivo v záhrade, ale tiež ako hnojivo pre izbové rastliny alebo kvetináče umiestnené na vašom balkóne. Ak je táto myšlienka vo Francúzsku stále celkom inovatívna, domáci skladatelia sa množia. Už nie sú vyhradené vonku, ale teraz sa konajú v našej kuchyni.
Čítajte Viac
Užitočný

Záhrada v tieni: ako priniesť svetlo?

Ako priniesť svetlo do tiene záhrady? 8 základných bodov, ktoré vrhnú svetlo na váš zelený priestor. Tieňová záhrada má veľkú výhodu v tom, že je veľmi zelená a pomerne hustá, pretože rastliny profitujú z „podnebia“, ktoré vedie k rastu ich vlastným tempom, s vyrovnanou všeobecnou vlhkosťou ... Hlavnou nevýhodou je nedostatok ľahké a niekedy veselé!
Čítajte Viac
Užitočný

5 rohov, ktoré vždy zabudnete vyčistiť

Náročné nečistoty na veľkých povrchoch sú jednoduché. Čo je však menej, je venovať pozornosť týmto nespočetným kúskom a úkrytom mimo dohľadu, ktoré časom hromadí prach. vám poskytne tipy na čistenie 5 rohov, ktoré sú zvyčajne vyčlenené.
Čítajte Viac
Užitočný

Výukový program: portrét vašej mačky v pop art

Skutočne čierny kašeľ posledných rokov sú mačky všade. A ak ste jedným z tých, ktorí si myslia, že si váš ochranca zaslúži ešte väčšiu pozornosť, tento denný tutoriál je pre vás! Dnes sa budeme učiť, ako urobiť jednoznačne dekoratívny pop-artový portrét vašej mačky (alebo vášho psa, vášho králika, vašej žirafy ...).
Čítajte Viac
Užitočný

Záhrada: vodné rastliny, jednoduché rady

Vďaka radu odborníkov z Plant Clinic sa naučte správne kroky na starostlivosť o vašu záhradu. Dnes Philippe vysvetľuje, ako dobre využívať vodu. Postupujte podľa jeho analýzy a odporúčaní na videu! Pozrite si video [video id = "3" /] Ako dobre zalievať? Všetky rastliny potrebujú vodu; ale nie rovnakou rýchlosťou alebo v rovnakých množstvách.
Čítajte Viac
Užitočný

Zeleninová škvrna na jeho balkóne: rada Florent Imperiale

S príchodom krásnych dní by sme sa chceli postarať o našu malú zeleninovú záhradu ... Ale keď bývame v byte, snívame len o tom, že by sme ho mali nainštalovať. Viem, že zeleninová záhrada v byte je teraz možná! Na jednoduchom okennom parapete alebo na balkóne môžete pestovať paradajky, baklažány alebo dokonca aromatické rastliny ... Ste v pokušení zážitkom?
Čítajte Viac
Užitočný

Pohárik vajec víta veľkonočné vajíčka

Na veľkonočný obed, prečo si nevyrobiť jedlo s vajcom? Tu je výber šálok s vajíčkami, na ktoré sa hostia hodia, ale tiež vyzdobia váš stôl! Veľkonočné vajíčka, tradičné jedlo Veľká noc je príležitosťou, aby ste si vybrali šálky na vajcia a ochutnali vajcia. Tradícia vajíčka, symbolu plodnosti, pravdepodobne pochádza zo zákazu konzumácie vajec počas pôstu.
Čítajte Viac
Užitočný

Vonkajšie betónové schodisko: ako sa správne rozhodnúť?

Ak je betónové schodisko často odsúdené pre jeho chlad a masívny vzhľad jeho siluety, napriek tomu predstavuje ideálny model pre vonkajšiu inštaláciu z dôvodu jeho trvanlivosti, atraktívnej ceny, širokého výberu prispôsobenia. a ľahkú údržbu. Ak už nie je možné preukázať jeho vlastnosti, výber konkrétneho schodiska prispôsobeného jeho vkusu, jeho potrebám a špecifikám terénu nie je vždy jednoduchý.
Čítajte Viac
Užitočný

Charlie Crane, nový dizajnér nábytku pre deti

Charlie Crane, inšpirovaný minimalizmom škandinávskych línií 50. a 60. rokov, porodil kúsky nábytku pre batoľatá a deti, ktoré očaria rodičov, ktorí majú radi rafinované detské dekorácie. Medzi elegantným dizajnom, jemnými farbami a modularitou, ktoré dokážu sprevádzať batoľatá počas celého ich rastu, majú modely navrhnuté Charlie Crane určite všetko, čo poteší!
Čítajte Viac
Užitočný

Prispôsobené mini police

Nechajte živé drevené police prežiť svoje interiéry! Ak ich dokážete kúpiť, je potešením si ich sami prispôsobiť! V závislosti na vašom dekore a vašich želaniach sa rozhodnite pre originálne papiere alebo veselé tóny. Veselé výklenky V detskej izbe alebo izbe pre dospelých a dokonca aj v obývacej izbe tieto police nahrádzajú rámy a iné dekorácie na stenách.
Čítajte Viac