Kategórie Tipy

Pekné drevené dekoratívne predmety pre deti
Tipy

Pekné drevené dekoratívne predmety pre deti

Hľadáte inšpiráciu na výzdobu svojej malej spálne? Nehýb sa! Máme to, čo potrebujete: výber drevených predmetov, trendový materiál roku 2016. Tento surový materiál, ktorým je drevo, zjemňuje drevo, je často škandinávsky a škandinávsky duch, niekedy upadol do pastelových odtieňov. prijatím roztomilých tvarov mrakov alebo hviezd.

Čítajte Viac

Tipy

Inšpirácie odkiaľkoľvek

Nie je potrebné ísť ďaleko, aby ste si mohli priniesť suveníry a autentické ozdobné predmety. Trochu nakupovanie a ste tu s interiérom, ktorý odráža vaše cestovné túžby. Postupujte podľa našej rady a nájdite kúsky okamihu. Okamžité nalodenie! Ázia, Afrika alebo prečo nie severské krajiny?
Čítajte Viac
Tipy

Chladné bazény za prijateľné ceny

Ak sú súkromné ​​bazény často srdcovým rozhodnutím, môžu byť tiež dôvodom. Nie je potrebné investovať všetky svoje úspory, aby ste si mohli dovoliť prekrásny bazén! Dnešné modely skutočne kombinujú estetiku, štýl a nízke ceny ... Postupujte podľa pokynov!
Čítajte Viac
Tipy

Pred / Po: Premenu starej stajne na dizajnérsku obývaciu izbu

Nie je vždy ľahké vylepšiť nehnuteľnosť bez toho, aby došlo k narušeniu vášho majetku. Rekonštrukcia a architektonická minulosť nie sú vždy dobré spolu ... Zatiaľ čo niektorí vlastníci sa snažia naopak rešpektovať pôvodného ducha svojho biotopu za každú cenu! Obidve tieto aspekty však nie sú nezlučiteľné, ako nám to dokazuje táto úžasná obnova, ktorú prevádzkuje Vérand'Art.
Čítajte Viac
Tipy

Karine Lanny: pre farebný dizajn

Umelec, dizajnér, dekoratér interiérov ... Karine Lanny je autodidakt s mnohými aspektmi. V roku 2013, zanietená prírodnými materiálmi a farbami, založila svoju značku Monochromic. Potom prišli Muety, božská a supernová, predmety a symboly, ktoré boli moderne, zábavne a posunuté.
Čítajte Viac
Tipy

5 tipov pre babičky na čistenie doštičky

Doska na krájanie je skutočným bakteriálnym hniezdom. Zvyšky jedla sa dostanú do drážok vytvorených nožom a nemusia nevyhnutne zmiznúť po jednoduchom očistení saponátom. Najskôr sa odporúča zvoliť drevenú dosku. Drevo je porézne a môže sa zdeformovať, ale ľahšie sa umyje a choroboplodné zárodky k nemu priliehajú menej ako na plasty.
Čítajte Viac
Tipy

Usporiadajte svoju svadbu: dobré adresy

Vintage? Áno, chcem to! Je rozhodnuté, dekor vašej svadby bude retro! Patinovaný nábytok, riad zo starej Číny, ozdobné predmety s kúzlami minulosti ... to sa vám páči a ja to môžem len schváliť! Dajte si pozor, predstavte si, že dekor s tematikou vintage vás môže donekonečna ... najmä ak ste vyzvaní k prieskumu predaja garáží každý víkend a hľadajte všetky vzácne perly na zozname.
Čítajte Viac
Tipy

Opravte praskliny v strope

Je pravda, že v priebehu rokov sa dom mení. Hovoria, že pracuje. To je dôvod, prečo steny a stropy, najmä ak sú vyrobené zo sadry, majú tendenciu praskať. Tieto praskliny sa môžu objaviť aj po poškodení vodou alebo po dôležitejšej udalosti, ako je zosuv pôdy.
Čítajte Viac
Tipy

5 spôsobov skrášlenia vášho šatníka

Zosilnite si šatník Ak máte to šťastie, že máte prázdny roh steny, ale nechcete saturovať miestnosť impozantným nábytkom, hrajte na zavesenie. Nad radom vešiakov, závesných lampášov alebo pekného pruhu s vlajkami zaveste krásne obrázky alebo pekné rámy.
Čítajte Viac
Tipy

Ako úspešne nainštalovať rolety?

Chcete nainštalovať rolety sami? Je úplne možné, ak ste dobre pripravení. Skôr ako začnete, uvádzame niekoľko tipov, ako ušetriť čas na úspešnú inštaláciu vašich žalúzií a výber metódy, ktorá najlepšie vyhovuje vašej konfigurácii okna. Čo predstavuje pre aký typ okna?
Čítajte Viac
Tipy

Oživenie priemyselného štýlu

Rovnako ako v podkroví alebo v umeleckom ateliéri, vhodné kódy týchto otvorených priestorov. V programe: kov, drevo a betón, aby sa váš interiér stal veľmi trendovým miestom ... alebo ho jednoducho vráťte späť! Renesancia štýlu Na konci šesťdesiatych rokov minulého storočia v Spojených štátoch amerických investovali americkí umelci bez peňazí, aby vytvorili svoje dielne.
Čítajte Viac
Tipy

Pekné drevené dekoratívne predmety pre deti

Hľadáte inšpiráciu na výzdobu svojej malej spálne? Nehýb sa! Máme to, čo potrebujete: výber drevených predmetov, trendový materiál roku 2016. Tento surový materiál, ktorým je drevo, zjemňuje drevo, je často škandinávsky a škandinávsky duch, niekedy upadol do pastelových odtieňov. prijatím roztomilých tvarov mrakov alebo hviezd.
Čítajte Viac
Tipy

Aké izbové rastliny môžu v tieni prosperovať?

Izbové rastliny, tieň a svetlo Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, izbové rastliny nemajú rovnaké požiadavky na svetlo. Niektorí z nich sa preto môžu celkom potešiť a prekvitať v slabo osvetlených izbách, dokonca aj vo veľmi tme. Či už ide o zelené rastliny alebo rastliny s kvetmi v interiéri, sú tie rastliny, ktoré milujú tieň, tiež ideálne na dotyk života a farieb, kde svetlo nie je príliš prítomné.
Čítajte Viac
Tipy

Ako usporiadať otvorené police v kuchyni?

Otvorené police v kuchyni predstavujú ideálne skladovacie priestory pre naše jedlá alebo koreniny. Ak sú praktické, môžu sa tiež stať kľúčovým prvkom pri dekorácii našich kuchýň, ak sú dobre usporiadané. Čo keby sme vám povedali, že sme našli tipy, ako urobiť tento úložný priestor užitočným, praktickým a estetickým priestorom?
Čítajte Viac
Tipy

DIY: personalizované taniere

Už vás nebaví vaše súčasné taniere, ale nechcete ich vyhodiť? Dajte im druhý život vďaka tomuto tutoriálu, ktorý sa veľmi ľahko reprodukuje doma. Je len na vás, aby vaša kreativita hovorila, aby ste ich prispôsobili a vytvorili dekor podľa vášho výberu! Každý deň sa obliekajú taniere Nemusíte byť umelcom, aby ste obliekli taniere a rozžiarili váš stôl farbami a vzormi.
Čítajte Viac
Tipy

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri výbere externého schodiska

Vonkajšie schodisko, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady alebo terasy, vyžaduje vašu úplnú pozornosť: výber materiálu, bezpečnostné požiadavky, ozdobné štýly ... Aby ste si mohli vybrať čo najlepšie, musíte vziať do úvahy mnohé kritériá. Pred začatím stavebných prác zistite chyby, ktorým sa treba vyhnúť.
Čítajte Viac
Tipy

Pred / Po: Vylepšite interiér s vintage dekoráciou

Tu je pomerne zaujímavé cvičenie v štýle, a to ako v jeho jednoduchosti, tak aj v konečnom výsledku. Tento obrovský byt bol takmer prázdny, keď jeho majitelia zavolali Holly Marderovú, novinárku a návrhárku interiérov. Ubytovanie v Haagu bolo veľmi zásadne zariadené (posteľ, stôl atď.), Pretože jeho majitelia ho zamýšľali na denný prenájom.
Čítajte Viac
Tipy

Výukový program: koberec s korkovými zátkami

Milovníci vína, tutoriál dňa vás očarí! Udržujte zátky vašich fliaš a naučte sa, ako vytvoriť tento originálny koberec s zátkami. Materiál - vaňová rohož (uistite sa, že jedna zo strán je nekĺzavá) - zátky z korku (počítať asi 200 zátiek pre rohož 70 x 50 cm) - lepiaca pištoľ - rezačka Rozpočet: asi 10 € Trvanie: 3 hodiny Krok 1.
Čítajte Viac
Tipy

Výhody sanibroyeur

Sanibroyeur, tiež nazývaný toaletná brúska, je zariadenie, ktoré drví rôzne prvky, ktoré sa nachádzajú vo vode toalety, aby sa uľahčila evakuácia. Sanibroyeur vyniká ako skutočná alternatíva k užívaniu toaliet, kde nie je vždy možné mať ich. Ako sanibroyeur účinkuje?
Čítajte Viac