Kategórie Tipy

Výukový program: urobte suspenziu pre rastliny v trapilho
Tipy

Výukový program: urobte suspenziu pre rastliny v trapilho

Nič ako krásna zelená rastlina, ktorá dáva miestnosti živú a teplú stránku. Pridajte k tomu trapézové zavesenie a získate ľahký výsledok! Dnes vás učíme, ako urobiť suspenziu pre rastliny v trapilho. Materiál: - štyri priadze zo 4m lichobežníkových priadzí - dve priadze zo 4m vlnenej priadze Rozpočet: približne 5 EUR Kroky 1.

Čítajte Viac

Tipy

Čistenie vášho domáceho skla: krok za krokom

Rozlúčte sa s odstraňovačmi, ktoré sú príliš agresívne na jarné čistenie! Pri hľadaní prírodného receptu, ktorý rešpektuje naše zdravie, ako aj našu planétu, sme testovali čistič okien do-it-sami, ktorý sa skladá iba zo zdravých prísad. Prvé dobré prekvapenie: jeho príprava trvá iba pár minút.
Čítajte Viac
Tipy

Pekné koše na bielizeň

Kôš na bielizeň, ktorý bol dlho odsunutý na zadnú časť skrinky alebo do rohu práčovne, je teraz ozdobený svojím najlepším odevom a bez komplikovaného vystavenia v dome! Či už je umiestnená v spálni, práčovni alebo v kúpeľni, starostlivo ju vyberáme, aby sa stala skutočnou dekoratívnou hodnotou.
Čítajte Viac
Tipy

Výukový program: originálny držiak na betónové sviečky

Keďže v Európe sa ročne používa viac ako 60 miliárd kusov, sú plechovky jedným z tých objektov, ktorých tvar rozpoznajú všetci. Vedeli ste, že hliník dokáže z hornej časti svojich 21 gramov uniesť axiálnu hmotnosť 100 kilogramov? Od tohto predmetu sa však odchyľujeme, pretože v tomto tutoriáli sa zameriame na ich formu.
Čítajte Viac
Tipy

DIY deti: urobte si vtipnú záložku pre snehuliaka

Tu je vtipný chlpatý chlapík, ktorý čoskoro bude sprevádzať vaše deti vo všetkých ich čítaniach. Jeho súcitná malá hlava môže spôsobiť, že sa najviac zdráhajú otvoriť knihu a čítanie bude bezpochyby zábavnejšie sprevádzané vtipným priateľom. Toto je záložka, ktorú si vaše deti môžu ľahko vyrobiť pomocou jednoduchej kancelárskej spinky a niekoľkých bavlnených nití.
Čítajte Viac
Tipy

Stroje, ktoré recyklujú plasty na výrobu dizajnérskych predmetov

Ak sa dnes recyklácia v individuálnom meradle zredukuje na to, aby naše výrobky z plastov zmizli v správnom koši, môže sa stať, že v budúcnosti bude každý z nás doma môcť recyklovať. Prinajmenšom je to myšlienka podporovaná inovatívnym projektom Precious Plastic, ktorý spustil holandský dizajnér Dave Hakkens, ktorý má podobu recyklačnej dielne, ktorú by mohol niekto zostaviť doma, bez testu prostriedkov.
Čítajte Viac
Tipy

Výukový program: dávkovač mydla prepracovaný lanom

Dnes sa chystáme riešiť každodenný predmet tak zásadne, že takmer zabudneme na jeho dekoratívny potenciál. A áno, zdobíte svoju kúpeľňu a kuchyňu až do najmenších detailov, ale premýšľali ste o dávkovači mydla? Nie? Nečakajte preto, až sa dozviete, ako vylepšiť dávkovače mydla bavlneným lanom, aby mu dal námorný štýl.
Čítajte Viac
Tipy

5 babičiek tipy, ako sa zbaviť roztočov

Prehradenie invázie roztočov do vašej kuchyne Prvá vec, ktorú musíte urobiť v prípade invázie roztočov do vašej domácnosti, je začať vyhodením napadnutých výrobkov a následným vyčistením všetkých kuchynských skriniek mydlovou vodou. Potom ich opláchnite čistou vodou a až potom vykonajte záverečné čistenie bielym octom, aby ste všetko 100% dezinfikovali.
Čítajte Viac
Tipy

Rady pre krajinu: gurmánska záhrada

Gluttony je pekná chyba, ktorú musíte vedieť, ako sa kultivovať s poéziou a štedrosťou. S trochou fantázie, niekoľkými dobrými nápadmi a množstvom aromatických rastlín a kríkov červeného ovocia sa môžu aj tie najskromnejšie záhrady zmeniť na malý epikurský raj, kde môžete prijať svojich najbližších priateľov.
Čítajte Viac
Tipy

Vytváram svoju prvú zeleninovú záhradu: 6 doplnkovej zeleniny

Chcete vytvoriť zeleninovú náplasť? Po náležitostiach zeleninovej záhrady, ktorými sú paradajka, šalát, reďkovky, cuketa, červená repa a pór (pozri náš spis), je zelenina, ktorá sa pestuje, o niečo viac plná. Zelené fazule, zemiaky, baklažán, artičoky, tekvica, paprika môžu byť zábavné, ale vyžadujú si miesto a niekedy aj investície.
Čítajte Viac
Tipy

Elegantný a lacný stojan na uteráky pre moju kúpeľňu

Držiak na uterák je nevyhnutným doplnkom v kúpeľni a je k dispozícii vo všetkých štýloch, ale dokáže sa prispôsobiť aj všetkým rozpočtom, aj tým najmenším. Tu je prehľad modelov, ktoré môžete získať za menej ako 50 EUR! Čo majú všetky tieto modely spoločné? Ich ceny zostávajú prijateľné.
Čítajte Viac
Tipy

Pár príbehov: ako distribuovať domáce práce?

„Miláčik, vynášal si odpadky dva dni, čakáš na mňa, aby som ti to urobil? A riady stále ležiace v dreze ...“ Tu je obraz. Vieš ty? Uisťujeme vás, mnohí z nás. V páre je vždy jeden, kto je viac zapojený do domácich prác a kto zistí, že druhý doma nestačí.
Čítajte Viac
Tipy

Gorenje x Philippe Starck: nová kolekcia domácich spotrebičov

Gorenje by Starck je elegantné meno pre sľubnú spoluprácu medzi vizionárskym dizajnérom a jedným z najväčších európskych dizajnérov kuchyne. Rozumné združenie prezentované ako ukážka počas vydania IFA (veľtrh spotrebnej elektroniky v Berlíne) v roku 2015. Objavte kolekciu domácich spotrebičov víťazného dua, ktorá spája rázne navrhnuté rúry, chladničky a varné dosky.
Čítajte Viac
Tipy

Elektrické náradie na údržbu záhrady

Rezanie, prerezávanie alebo čistenie v záhrade už nie je práca s elektrickým náradím. Záhradné náradie sa stáva čoraz obľúbenejším, bezšnúrovým, ergonomickým, ľahkým a vybaveným bezpečnostnými systémami, aby oslovilo všetkých divákov. Objavte náš výber najmodernejších elektrických nástrojov pre záhradu!
Čítajte Viac
Tipy

Výber správneho sprchového stĺpa

Či už riešite renováciu svojej kúpeľne alebo uvažujete o vykonaní niektorých zmien vo vašej sprche, určite budete chcieť nainštalovať krásny sprchový stĺp, oveľa praktickejší a estetickejší. Skôr ako začnete, je potrebné vedieť o týchto lákavých sprchových stĺpcoch.
Čítajte Viac
Tipy

Krok za krokom: prasnice reďkovky

Vďaka bielemu a červenému koreňu je reďkev všetkým dobre známa. Táto chrumkavá malá zelenina je v našej kultúre tak dobre zavedená, že je to jedno z prvých slov, ktoré učíme našich najmenších. Jemná, mäsitá, svieža a korenistá, vie, ako má mať rôzne tvary a farby. A v reďkovke je všetko v poriadku, od korienka, ktorý ozdobíte nádychom soli a ktorý drvíte na plátky masla s maslom, s listami, ktoré pripravujú chutné polievky.
Čítajte Viac
Tipy

Pred / po: Vytvorte úložný priestor v malom štúdiu

Francúzsky architekt Cyril Rheims je známy svojím know-how v usporiadaní malých priestorov. Jeho platformy, modulárne úložisko a ultra minimalistické skrinky sa už osvedčili u mnohých jednotlivcov. Úspora priestoru je jednou z hlavných výziev našej dekády. Majitelia štúdií a malých bytov sa teraz musia uchýliť k mnohým trikom, aby si upravili svoje osobné veci bez toho, aby zasahovali do životného priestoru.
Čítajte Viac
Tipy

Betónové schodisko: ako ho vyčistiť a udržiavať?

V priebehu času majú betónové schody tendenciu upchávať sa, drobiť sa a dokonca sa môžu, ak si nebudete dávať pozor, zafarbiť. Na udržanie ich dobrého účinku je preto dôležité ich pravidelne udržiavať. Redakčný tím vás vyzýva, aby ste si pomohli pri tejto nie vždy zrejmej úlohe a objavili jej rady a tipy na čistenie a údržbu podľa pravidiel umenia konkrétneho schodiska.
Čítajte Viac