Kategórie Ostatné


Ostatné

12 zelených kvetináčov

Kvetináč, ktorý je k dispozícii v recyklovaných alebo prírodných materiáloch, sa vždy rýmuje s dekoráciou, ale aj s ekológiou! Vybrali sme pre vás 12 ekologicky navrhnutých modelov v Pévétexe, v recyklovaných pneumatikách, v prírodných vláknach alebo v ekologicky zodpovednom dreve: či už sú dizajnérmi alebo tradičnejšími, nepochybne sublimujú váš interiér, balkón alebo terasu!
Čítajte Viac
Ostatné

V Julietteho kuchyni krajan v Hongkongu

Medzi Francúzskom a Hongkongom treba povedať, že gastronómia je úplne iná. Exotické potraviny, kombinácia príchutí, techniky varenia ... Ak tanier nie je rovnaký, zmení sa aj kuchyňa ako miestnosť v dome. Juliette, krajanka v Hongkongu a presnejšie na ostrove Lamma, otvorila svoju kuchyňu na malú návštevu.
Čítajte Viac
Ostatné

Pred / Po: Odváženie farby vonku

V dome sa často prehliada výzdoba exteriérov: ľudia, ktorí záhradu investujú iba v letnej sezóne, nie vždy vidia zmysel rozvoja svojich exteriérov udržateľným spôsobom. Tento dodatočný priestor je však skutočným obchodom! Umožní vám relaxovať, obedovať, čítať alebo odpočívať, zatiaľ čo sa teší horúčava leta ... Dizajn vonkajších priestorov je špecialitou Slowgarden: založila Claire Delahaye, dizajnérska kancelária Marseille. projekty umožňujúce čo najlepšie využitie vonkajších priestorov pri hraní s ich obmedzeniami.
Čítajte Viac
Ostatné

Bratia Bouroullecov v Rennes

Ich spoločné meno vám určite povie, že Bouroullecs - Ronan a Erwan podľa ich krstného mena - žiarili na medzinárodnom dizajne viac ako 20 rokov. V roku 1999 boli združení ako rodina a boli navrhnutí pre mnohých výrobcov, ako sú Issey Miyake, Ligne Roset a novšie Mutina. Svoje diela teraz vystavujú okolo 4 symbolických výstav v Rennes v Bretónsku.
Čítajte Viac
Ostatné

Zbavte svoj život: tipy na skladovanie Elise Delprat-Alvares

Čo keby upratovanie vášho domu umožnilo žiť lepší život? To je to, čo Élise Delprat-Alvares, vášnivá pre upratovanie, a Pauline Levasseur, domáci organizátor obchodu, bránia vo svojej knihe Range ta vie! (ed. Larousse). Išli sme sa stretnúť s Élise Delprat-Alvares, aby nám mohla vysvetliť svoju filozofiu upratovania a dať nám niekoľko tipov ... Čo ste sa naučili zo stretnutia s domácou organizátorkou Pauline Levasseur?
Čítajte Viac
Ostatné

Kultúra bonsai, umenie

Pestovanie bonsai pochádza zo starodávnej čínskej tradície pestovania divo rastúcich stromov z divočiny. Táto predková tradícia sa stala umeleckou formou, ktorá dnes počíta mnoho amatérov. Umenie bonsaje si však vyžaduje neustálu požiadavku vyhradenú pre nadšencov, ktorí budú schopní preukázať veľa trpezlivosti.
Čítajte Viac
Ostatné

DIY deti: urobte roztomilé strapce zajíčikmi girlandami

Tu sú roztomilé králiky, ktoré môžu visieť všade v izbe vašich detí, aby krásne vyzdobili ich malý svet. Budete ich môcť používať v girlandách, v mobiloch, v jednoduchých zaveseniach a zmenšovať ich veľkosť a farby ... A samozrejme, deti sa budú môcť baviť pri výrobe týchto pekných ozdôb!
Čítajte Viac
Ostatné

Ako udržiavať váš dom čistý?

Ako udržiavať dom čistý? Úplná otázka ... Čo si myslí váš pes / mačka / dieťa / manžel? Nie, smejeme sa, nechceme, aby ste sa hádali ... Práve naopak, ponúkame malého sprievodcu, ktorý si stiahnete, aby ste zreteľnejšie videli domáce práce a ich opakovanie. Či už chcete čistenie alebo nie - zdvihnite ruku!
Čítajte Viac
Ostatné

6 tipov od babičky na čistenie železa

Nič nie je bolestivejšie, ako si všimnúť nevzhľadné stopy železa na jeho drahých šatách alebo si všimnúť, že železo sa pri žehlení stále viac priťahuje k tkanine. Aby ste sa vyhli týmto nepríjemnostiam, stačí očistiť žehličku od železa. Našťastie babičky triky sú légie.
Čítajte Viac
Ostatné

Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste uspeli v pestovaní v kvetináčoch

Existujú malé stoly zdobené a príjemnejšie ako väčšie a prestížne. Veľkosť nie je všetko a aj keď je vaše pole vyjadrenia obmedzené na niekoľko metrov štvorcových na oblohe, myslite na to, akoby to bola záhrada. Tento nedostatok priestoru si bude vyžadovať iba o niečo viac dôslednosť, dobrú znalosť obmedzení pestovania v kvetináčoch a dodržiavanie niekoľkých pravidiel zloženia, aby sa dosiahlo úspešné predstavenie.
Čítajte Viac
Ostatné

Pekné vázy za nízke ceny

Po celé stáročia boli vázy neoddeliteľnou súčasťou výzdoby. Všetko v krivkách alebo priamkach, priehľadných alebo farebných, malých alebo XXL, zdobia náš interiér štýlom a ľahkosťou! Tu je výber dekoratívnych váz za menej ako 25 eur. Tradícia predkov Kvety zohrávajú v našej spoločnosti veľmi dôležitú úlohu: ponúkanie kytice je pozornosť, ktorá sa opakuje pri všetkých príležitostiach, či už ide o narodeniny, pozvánky, vyhlásenie lásky ... Kvety usporiadané do vázy sú krásne zvýraznené a zdobia dom sviežim a rastlinným nádychom.
Čítajte Viac
Ostatné

Dekoratívny sprchový záves v mojej kúpeľni

Ak chcete, aby sa vaša sprcha stala miestom pohody, začnite stávkami na dekor, ktorý vám vyhovuje. Začína sa výberom sprchového závesu: farebné, originálne vzory, sú nekonečné, aby ozdobili vašu kúpeľňu podľa vášho vkusu. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu pri výbere.
Čítajte Viac
Ostatné

Ako čistiť tapetu?

Jejda, škaredá škvrna na mojej krásnej tapete! Neprepadajte panike, kým sa pustíme do čistenia, pýtame sa. Mastné, atramentové alebo omáčkové škvrny, každá nehoda má svoje riešenie. Jedno kľúčové slovo: dobre poznať povahu tapety a rýchlo konať, aby ste predišli enkrustácii.
Čítajte Viac
Ostatné

Výukový program: kartónová kocka

Hľadáte spôsob, ako recyklovať staré škatule? S malým vybavením a množstvom fantázie vám odporúčame vytvoriť dizajnovú lampu s najkrajším efektom! Materiál - Kartón - Žiarovka LED a jej podpora - Malý kúsok látky - Kus suchého zipsu - Lepidlo - Pravítko - Ceruzka - Rezačka alebo nožnice Kroky 1.
Čítajte Viac
Ostatné

Výber malých spotrebičov značky Brandt na rok 2016

Vo vašej kuchyni vždy potrebujete malé spotrebiče. Keď už nie sú dosť ostré nože a super silné mikrovlny, nastáva nutnosť - ak nie nutnosť - získať elektrické sekačky a iné stroje na výrobu džúsu. Na tohtoročné leto 2016 vám Brandt pomôže a vyberie niekoľko zariadení, bez ktorých sa čoskoro budete môcť obísť.
Čítajte Viac
Ostatné

Výukový program: stojan na retro časopis v dreve a koži

Bez ohľadu na to, koľko rozhovorov o úmrtí písomnej tlače bolo oznámené, nikdy nebude nič lepšie, ako hľadať svoj obľúbený časopis vo svojom tabaku, zožrať ho stránku po stránke, pohodlne nainštalované v pohovke. Dnes ideme trochu viac zachovávajú tento rituál tým, že sa učia vyrábať retro stojan na časopisy z dreva a kože.
Čítajte Viac
Ostatné

Pred / po: Obnovenie štýlu a svetla do kuchyne v tvare U

Vitajte v Denveri, USA, v Anna a Austin Smith. Mladý pár mal možnosť realizovať svoj sen tým, že získal veľký dom, zvyčajne v americkom štýle. Jediný problém, kuchyňa nebola vôbec aktuálna! Medzi preglejkovým nábytkom a nesprávne položenou podlahovou krytinou bolo potrebné skontrolovať usporiadanie miestnosti a jej výzdobu ako celok.
Čítajte Viac