Kategórie Informácie


Informácie

HUDOBNÝ PRIESTOR

IZOLÁCIA. Skalná vlna je izolačný materiál s viacerými výkonmi: oheň, hluk a ochrana pred odpadmi - izolácia z minerálnej vlny ROCKWOOL vám poskytne skutočné tepelné a akustické pohodlie. ROCKMUR KRAFT sa používa na izoláciu všetkých typov zvislých stien medzi rámom a všetkými typmi protipožiarnych priečok.
Čítajte Viac
Informácie

DIY deti: vyrobte škatuľu s medveďom

Recyklácia obalov je pre vás najlepším spojencom, aby ste si s deťmi mohli urobiť pekné malé veci. Tu napríklad odporúčame ponechať kartónové krabice typu kiri alebo čerstvého syra a prispôsobiť ich tak, aby vyrábali ceruzky, pekné a veľmi praktické na ukladanie hromád ceruziek a fixiek detí, ktoré ležia okolo. po celom dome!
Čítajte Viac
Informácie

Všetko, čo potrebujete vedieť o kosení rastlín

Každý vie, že odrezky (zo starého francúzskeho rezu, tlačenia, klíčenia) sú nevyhnutnosťou pre všetkých začínajúcich alebo skúsených záhradníkov, aby sa zachovali, omladili alebo množili obľúbené rastliny záhrady alebo domu. Nič sa nedá jednoduchšie a ľahšie implementovať, ak sa postaráte o niekoľko detailov, ktoré zvyšujú vaše šance na úspech.
Čítajte Viac
Informácie

Kríky na stonkách: do záhrady alebo na balkón

Dekoratívne, originálne a elegantné kríky stoniek môžu hrať kľúčovú úlohu v exteriéroch rôznych konfigurácií. Tieto malé stromy sú rastlinným výtvorom, ktorý čoraz viac využívajú krajinári, a obzvlášť si cenia v škôlkach a záhradných centrách. Tu je návod, ako ich vyrobiť, udržiavať a predvádzať.
Čítajte Viac
Informácie

USM, mini nábytok s maximálnou funkčnosťou

Predstavte si ľahký, modulárny, moderný a škálovateľný nábytok, ktorý vás sleduje všade. Či už ste kočovnejší alebo jednoducho radi meníte štýl svojho interiéru, rada mini nábytku USM by vás mala osloviť. Dômyselný prízvukový nábytok, skrinky, diskrétne konferenčné stolíky, komody s viacnásobným úložiskom ... každá miestnosť predstavená švajčiarskou spoločnosťou USM bola navrhnutá tak, aby sa prispôsobila všetkým želaniam.
Čítajte Viac
Informácie

Dômyselné úložisko pre práčovňu

Dobre premyslené usporiadanie Práčovňa často spadá do zmenšeného priestoru niekoľkých metrov štvorcových, ktorý musíte vedieť, ako optimalizovať: začnite tým, že budete mať nástenné police, ktoré môžu prechádzať cez celú miestnosť a stúpať takmer k stropu. Umiestnite na ne veľa úložných škatúľ, ktoré vám umožnia už nenechávať svoje bielizeň a iné druhy bielizne všetkého druhu ležať v okolí.
Čítajte Viac
Informácie

Pred / Po: Transformácia spálne a kúpeľne do veľkej kúpeľne

Apartmány v štýle Haussmann majú zvláštnosť v tom, že prezentujú určité miestnosti v rade, čo je konfigurácia, ktorá sa dnes neocenila. Dvere sa hromadí, nútia jednotlivcov žonglovať s dizajnom interiéru! V tomto veľkom byte, ktorý sa nachádza na avenue Carnot v Paríži, chceli vlastníci kompletne zrevidovať rozloženie priestorov a transformovať tieto dve priľahlé izby na prekrásny hlavný apartmán.
Čítajte Viac
Informácie

20 minút, aby bol váš domov reprezentatívny ešte pred príchodom hostí

Dnes máte na mysli iba jednu vec: večeru s priateľmi naplánovanú na dnes večer vo vašom dome. Všetko bolo naplánované, chodili ste domov skôr z práce, aby ste sa mohli dať do kuchyne a urobiť trochu upratovania (ten, ktorý ste sľúbili urobiť deň predtým). Už ste si dokázali predstaviť, že na svojich hostí urobíte dojem čistotou vášho bytu a lahodnou vôňou pochádzajúcou z kuchyne.
Čítajte Viac
Informácie

Pred / Po: V kúpeľni sa objaví neoustrálsky vzhľad!

Jenna Sue je grafická dizajnérka a blogerka počas svojich hodín voľného času. Mladá žena, zanietená recykláciou a dekoráciou, prešla v roku 2015 rekonštrukciou kúpeľne vyhradenej pre hostí, aby jej dala útulnejší štýl. Kus bol vyrazený v 70-tych farbách od podlahy po strop a nepotešil sa mladá žena alebo jej manžel.
Čítajte Viac
Informácie

Tipy pre krajinu na úpravu kvetinovej záhrady

1. Nezanedbajte sezónnosť kvetín vo vašej záhrade. Aby ste mohli zariadiť nádhernú kvetinovú záhradu, je potrebné pamätať na to, že musíte predvídať obdobia kvitnutia, aby bola záhrada zostáva dobre zásobené a farebné po celý rok ... a to nielen niekoľko mesiacov v roku.
Čítajte Viac
Informácie

Pekné, lacné záclony

Závesy sú teraz neoddeliteľnou súčasťou mäkkého a teplého interiéru. Hrubé alebo svetlé závoje, priehľadné alebo veľmi farebné, obliekajú naše okná každú sezónu a chránia nás tak pred vonkajšími vzhľadmi. Tu je náš výber dekoratívnych závesov za menej ako 35 eur za pár. Nechajte svoju fantáziu bežať voľne a Windows a obrázkové okná vyzerajú veľmi nahé, ak nie sú obklopené peknými textíliami!
Čítajte Viac
Informácie

Výnimočné bazény na snívanie ...

Mať bazén je snom mnohých z nás. Takže keď je možné tento projekt dokončiť, chceme to najlepšie. Chceme výnimočný bazén! Či už ide o prírodné alebo nie, výnimočné bazény sa dokonale integrujú do ich prostredia a dajú sa nekonečne personalizovať.
Čítajte Viac
Informácie

Pred / Po: Drevo na vykurovanie terasy

Keď opustia exteriéry a terasu, dom môže rýchlo zaujať staromódny a zanedbaný vzhľad. Niekedy však stačí nahradiť hlavný prvok na oživenie vonkajšieho priestoru! Z tohto hľadiska majitelia tohto malého domu v Marseille vyzvali agentúru Slowgarden, ktorá sa špecializuje na výstavbu vonkajších priestorov.
Čítajte Viac
Informácie

Rue Monsieur Paris obnovuje intarzie

Zamerajte sa na značku „Rue Monsieur Paris“, ktorá prináša aktuálne intarzované a dekoratívne techniky zo 14. storočia. Presné know-how pre dokonalý povrch. Dizajnér a špičkový nábytok, symbol francúzskeho umenia bývania. Elegantný, elegantný a elegantný, vitajte vo svete „Rue Monsieur Paris“!
Čítajte Viac
Informácie

Zložte záhradné náradie do okamihu

Veľmi objemné záhradné náradie sa môže rýchlo stať skutočnou bolesťou hlavy, pokiaľ ide o ich skladovanie. Existuje však veľa kusov nábytku a doplnkov, ktoré umožňujú ich praktické a prístupné skladovanie alebo dokonca vystavenie. Demonštrácia. Prispôsobený nábytok Nie je vždy ľahké skladovať záhradné náradie, najmä ak nemáte priestor ani rozpočet na investovanie do záhradnej kôlne určenej na tento účel.
Čítajte Viac
Informácie

Ruggie, prebudenie, ktoré ťa núti vstávať

Prebudenie, toto každodenné utrpenie. Od pokušenia ísť spať až po vytvorenie niekoľkých poplachov v pravidelných intervaloch, alergici, ktorí sa prebudia, poznajú všetkých trénerov, aby zostali čo najdlhšie v posteli. Ale to bolo pred rozbitým príchodom Ruggie. Tento jedinečný budík prevratí váš každodenný život.
Čítajte Viac