Kategórie Komentáre


Komentáre

Výukový program: svetlé písmeno ako značka obchodu

Ako dieťa, hoci mnohí snívali o tom, že sa stanú hasičmi, lekármi alebo princeznou, bolo nás niekoľko, ktorí mali úplne iný sen: mať vlastný obchod. Obchod s blikajúcou značkou a prepravkou, ktorá „zaklikne“ zakaždým, keď je zatvorená. Mnohí konečne šliapali úplne inou cestou a svet možno nepotreboval toľko zmrzlinových obchodov.
Čítajte Viac
Komentáre

Ako optimalizovať malú kúpeľňu?

Keď sa bývanie zmenšuje, kúpeľňa je priestorom na optimalizáciu par excellence. Niekedy slepá miestnosť, môže sa rýchlo stať obmedzeným a utláčateľským miestom. Nábytok, skladovanie a dekorácie našťastie robia z týchto štvorcových metrov intímne a teplé miesto, v ktorom sa človek cíti dobre ... Hranie s farbami na zväčšenie priestoru Vieme, že svetlé farby vizuálne zväčšujú miestnosť.
Čítajte Viac
Komentáre

Naše obľúbené v letnej kolekcii Sema Design

Sema Design chcel pre svoju novú kolekciu leta 2016 otvoriť svoje obzory, kombinovať grafické vzory a exotické výtlačky, pozvať kúzlo východu a škandinávskeho dizajnu. Riad s rôznymi farebnými a trendovými svetmi si môžete vybrať podľa svojho vkusu na inšpirované raňajky alebo večeru.
Čítajte Viac
Komentáre

Ako potlačiť kuchynské skrinky?

S príchodom jari je čas vyčistiť kuchyňu! Aby ste ušetrili miesto v úložných jednotkách a lepšie ich usporiadali, ale aby ste ich lepšie videli, je vhodné pred čistením predmetov, ktoré chcete zachovať, vyprázdniť všetky skrinky a usporiadať ich. a nájdite im miesto výberu.
Čítajte Viac
Komentáre

DIY deti: urobte z mojich ceruziek peknú líšku

Tu je roztomilý nápad pobaviť deti, ktoré si môžu obliecť náustok so všetkými svojimi obľúbenými ceruzkami. Samotná výroba nie je veľmi ťažká, ale bude potrebné dôkladne rozrezať a zostaviť všetky prvky, ktoré sú trochu malé: ruka dospelého človeka preto nebude príliš veľká na vykonanie tejto peknej dekoratívnej dielne ceruzka.
Čítajte Viac
Komentáre

Kvetináče prezentujú balkónové rastliny

Ak máte radi rastliny, chcete ich sublimovať! A za to, nič také ako kvetináče obliecť rastliny a zvýšiť ich. Zabúdame na nevzhľadné hrnce, vďaka ktorým je balkón skutočným dekoratívnym miestom! Stávky na akumuláciu Výzdoba by sa nemala zanedbávať na balkóne: rastliny, ktoré do nej vložíte, sú viditeľné z vášho pobytu, vašej obývačky, ale aj zvonku.
Čítajte Viac
Komentáre

Ktorú krivku si vybrať pre moju kuchyňu?

Mandľa je nevyhnutná pre štýl vašej kuchyne. Tento horizontálny kryt za pracovnou doskou je rovnako chránený ako dekorácia. Výber materiálu by nemal byť ponechaný náhode a závisí od niekoľkých kritérií, ktoré sú vlastné vašim potrebám a vašim zvykom pri varení. V závislosti od štýlu vašej kuchyne si môžete osvojiť 4 typy záplatiek.
Čítajte Viac
Komentáre

Všetko o umení kokedamy

Možno ste to už videli, vystavovali v záhrade Albert Kahn v Boulogne-Billancourt (92) alebo na záhradných veľtrhoch vo vašom regióne? Koncept kokedamy, grafický a inovatívny, je zaujímavý. Zahŕňa to prezentáciu rastlín, ako sú malé umelecké diela, zavesených alebo umiestnených na podložke (napríklad bridlica, bambus alebo drevená podnos), zabalením koreňov do oblasti špeciálne vyvinutého substrátu a potiahnuté penou.
Čítajte Viac
Komentáre

V kuchyni Nicolasa Lamberta, cukrárskeho kuchára v Hongkongu Four Seasons

Cukráreň dvojhviezdičkovej reštaurácie Caprice v Štyroch ročných obdobiach v Hongkongu a časopisom Tatler zvolený najlepším cukrárskym špecialistom v Hongkongu v roku 2016, Nicolas Lambert je jedným z tých vysťahovalcov, ktorí umožňujú Francúzsku žiariť v zahraničí. Súhlasil s tým, že otvorí dvere svojej osobnej kuchyne, v ktorej varil so svojím partnerom, pečivom pre spoločnosť L'Eclair de Génie v Hongkongu.
Čítajte Viac
Komentáre

Zoznámte sa s 5 návrhármi zajtrajška

V decembri 2014 spoločnosť Lille-design vytvorila platformu na predkladanie projektov. Do inkubátora spoločnosti sa vyberie päť dizajnérov so silnými nápadmi, ktorí pracujú v spoločnosti Nord-Pas-de-Calais. Celý rok s podporou piatich vedúcich pracovníkov v oblasti podnikania rozvíjali, zlepšovali a konkretizovali svoje nápady s rovnakými ambíciami: vyvíjať nové použitia prostredníctvom dizajnu.
Čítajte Viac
Komentáre

Vybudovanie ohrady bazéna: 5 tipov

Kryt bazéna môže mať niekoľko funkcií. Ohrieva vodu v bazéne, uľahčuje údržbu bazénu, vytvára relaxačnú zónu alebo dokonca zaisťuje bazén. Aby ste využili výhody zastrešenia bazéna za najlepšiu cenu, môžete si kúpiť súpravu a zostaviť ju sami, alebo zostaviť zastrešenie bazéna.
Čítajte Viac
Komentáre

Testoval som pre vás: kuchynský procesor KitchenAid

Najnovší prírastok do rady Artisan od KitchenAid sa nazýva kuchársky procesor a tento multifunkčný kuchynský robot vám to urobí všetko - prinajmenšom v kuchyni! Kuchynský robot KitchenAid Artisan Cook má retro dizajn značky a sľubuje jednoduché a presné použitie. Testovali sme to v kancelárii a povieme vám všetko.
Čítajte Viac
Komentáre

Vytváram svoju prvú zeleninovú záhradu: 6 esenciálnej zeleniny

Veľmi jednoduché, takmer nezničiteľné, paradajka, šalát, reďkovky, cuketa, červená repa a pór sú základom každej zeleninovej záhrady. Tu sú naše tipy na ich dobré pestovanie, v zemi alebo na štvorcoch ... A tiež na ich dobrú prípravu. Bon appétit! Paradajka Paradajka je ovocná zelenina č. 1 v zeleninovej náplasti a navyše najkultivovanejšia, vďaka ktorej si tiež chcete variť!
Čítajte Viac
Komentáre

Z kúpeľne sa stáva obývacia izba

V kúpeľni už nie je len povinný prechod na niekoľko minút denne! Teraz má svoje miesto medzi obytnými miestnosťami domu. Investovanie do kúpeľne Kúpeľňa sa stáva čoraz dôležitejšou z hľadiska pohodlia domova. Je tiež stále funkčnejší a dizajnový: na dekoračnej strane nie je nič náhodné.
Čítajte Viac
Komentáre

Tipy: ako sa zbaviť roztočov?

Pôvodne jednoduché malé motýle, ktoré žijú vo voľnej prírode v okolitých lipových stromoch. Ale roztoče, existuje viac druhov. A niektorí sa zdráhajú usadiť sa v našich drahých domoch. Tu je niekoľko rád, ako sa babička zbaviť týchto nezmyslov, ktoré ovplyvňujú naše šatníky a skrine.
Čítajte Viac
Komentáre

Som nováčikom v záhradníctve: ktorým chybám sa treba vyhnúť?

Zelenina, kvety, aromatické rastliny: mať záhradu si vyžaduje trochu logiky a veľa trpezlivosti. Ale keď začnete s záhradou, niekedy narazíte na podriadenie Matky prírody, ťažký výber odrôd rastlín, rovnako ako starostlivosti, ktorú potrebujú. Aby sme vám pomohli vytvoriť vašu záhradu v dobrých podmienkach, preskúmali sme päť najbežnejších záhradníckych chýb vďaka Charly de Jardiland.
Čítajte Viac
Komentáre

BÝVACIA IZBA ANGELIKÉ A JEROMEOVEJ

DUBBOVANIE A ROZDELENIE. Zvuková izolácia, tepelná izolácia, odolnosť proti vode alebo ohňu, čistenie vzduchu v interiéroch ... rad Placo® ponúka riešenie pre každú izbu v dome. Doska Placo® Phonic, odporúčaná do spální a obývacích izieb, má modrú farbu a delí hluk z jednej miestnosti na druhú.
Čítajte Viac
Komentáre

Pred / Po: Rozšírenie domu o moderné rozšírenie

Úspora miesta je jednou z večných úloh našej generácie. Jednotlivci dnes oceňujú krásne objemy, ktoré nechávajú obiehať svetlo a zároveň ponúkajú veľké obývacie izby. V tomto parížskom prímestskom dome nemali majitelia priestor a najmä izby v dostatočnom počte pre svoje deti.
Čítajte Viac
Komentáre

Kúpeľňa: 2018 objavených trendov

Každý rok sa objavujú ozdobné trendy a kúpeľňa nie je výnimkou. Rok 2018 sľubuje, že bude obzvlášť zaujímavý a je zvlášť vhodný pre všetky rozpočty! Doplnky, materiály, nástenné krytiny, dekory a trendy, objavujú naše kúpeľňové inšpirácie pre budúci rok bez čakania.
Čítajte Viac