Informácie

Plancha podľa Krampouza

Plancha podľa Krampouza


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prichádzajú krásne dni a spolu s nimi aj prvé grilovanie na záhrade! A čo by mohlo byť lepšie ako večera plancha, ktorá poteší vašich hostí? Tento rok spoločnosť Krampouz uvádza na trh osem nových radov planét vyrobených vo Francúzsku, ktoré boli prispôsobené vašim preferenciám. Vlajkovou loďou modelu je plancha „K“. Vďaka robustným materiálom, elegantnému dizajnu a nezastaviteľnému vareniu je kráľovná planžónov!

Krampouz, nesporný majster varenia planchy

Už takmer 10 rokov ponúka značka Krampouz rôzne modely planét, elektrické a plynové, prispôsobené potrebám a želaniam každého. Spoločnosť Breton sa na trhu stala nevyhnutnou! Vďaka francúzskemu know-how je inšpirovaná profesionálnym vybavením, takže máte najlepšie vybavenie.
Varenie Plancha je populárne! Okrem toho, že je užívateľsky prívetivý, je zdravší, pretože používa menej tuku, je jednoduchší a dokáže variť všetky druhy potravín. Mäso, ryby, zelenina ... Dosť na to, aby ste uspokojili všetkých svojich hostí pre vaše grilovacie večery!

Tri nové rady

Sortiment Saveur, Design Design a "K" sú malé nové výrobky pre rok 2015 na Krampouz. Líšia sa veľkosťou varnej dosky, pohodlným používaním a samozrejme tvarom. Sú k dispozícii v špecializovaných supermarketoch, v obchodoch pre domácich majstrov a záhradných centrách, medzi 379 a 679 eurami.
Hviezdnym modelom Krampouz je „K“ plancha! Tento špičkový model má výnimočný dizajn a pozoruhodný užívateľský komfort. Ak chcete kombinovať výkon a estetiku, táto plancha je vyrobená pre vás!
Viac informácií nájdete na //www.krampouz.com/fr/Komentáre:

 1. Duhn

  I think I make mistakes. I am able to prove it. Write to me in PM, speak.

 2. Guyapi

  Uvedomuješ si sám čo si napísal?

 3. Cenewyg

  Excuse, that I interrupt you, but you could not paint little bit more in detail.

 4. Tojanris

  Dobre píšeš, prihlásil si sa na odberNapíšte správu