Tipy

Záhrada: naučte sa starať sa o záhradu na jar, jednoduché rady

Záhrada: naučte sa starať sa o záhradu na jar, jednoduché radyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka poradenstvu odborníkov z Plant Clinic sa učte dobrým gestám záhradníka. Dnes Arnaud vysvetľuje, ako sa starať o svoju záhradu na jar. Postupujte podľa jeho analýzy a odporúčaní na videu.

Pozrite si video

Vyrobte semená

Jar je siatím. Ale pred prijatím semien musí byť pôda pripravená. Vykopajte pomocou rýče alebo kultivátora. To vám umožní ľahko odstrániť burinu a prevzdušniť pôdu, aby sa podporil rozvoj vašich plodín. Uistite sa, že dodržujete techniku ​​výsevu špecifickú pre každý druh osiva. Niektoré musia byť usporiadané do jednej línie, napríklad mrkva, iné do vreciek, napríklad do fazule. Niektoré môžu byť umiestnené pod zem bez ochrany, ako napríklad kapusta, zatiaľ čo iné vyžadujú prítomnosť skleníka, ako sú rajčiaky, alebo musia byť zaliate. Pravidelné zalievanie umožní rozvoj týchto semien. Využite tiež jar, aby ste vysadili cibuľky okrasných rastlín.

Čo zasadiť na jar?

Existuje veľa jarných zeleninových semien: kapusta, uhorka, cuketa, fazuľa, melón, kukurica, repa, cibuľa, zemiaky, šalát, reďkovka ... cibule okrasných rastlín, ako je napríklad mečík alebo sasanka.