Užitočný

Čo je super mixér?

Čo je super mixér?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mixér sa stal hviezdou malých domácich spotrebičov! V posledných rokoch napadol kuchyňu a polievky alebo smoothies neboli nikdy také populárne! Tento objekt sa však používa aj na miešanie všetkých druhov potravín a niekedy aj surových alebo pomerne tvrdých výrobkov. Na výber správneho zariadenia, ktoré môže byť dostatočne výkonné bez toho, aby bolo poškodené, existuje rad „super mixérov“. Vysvetlenie.

Vitamix: Referenčná hodnota v mixéri

Značkový mixér Vitamix je profesionálny nástroj, ktorý vám umožňuje používať rovnaké zariadenie ako reštaurácia vo vašej kuchyni! Je hviezdou majiteľov polievok a smoothie barov! Tieto miešačky sú mimoriadne účinné a veľmi jemne rozomelú jedlo. Okrem praktického aspektu to umožňuje vášmu telu priamo vstrebávať vitamíny a minerály obsiahnuté v potravinách, ktoré zmiešate. V rekordnom čase môžete ľahko vyrábať mliečne koktaily, kompóty, šťouchané zemiaky, coulis alebo dokonca omáčky. Vďaka variabilnej rýchlosti je mixér Vitamix schopný rozomieľať všetky druhy výrobkov. Dva vlajkové modely tejto značky sú Vitamix 5200 a Vitamix Super 5200, ktoré umožňujú mletie suchých potravín, ako sú napríklad mandle, lieskové orechy alebo múka.

Najnáročnejšie miešačky od spoločnosti KitchenAid

Proti spoločnosti Vitamix sa na trhu „super mixérov“ etablovala ďalšia značka: KitchenAid. Už 96 rokov tlačí výkon svojich zariadení ešte ďalej. Zbrusu nový model na rok 2015, „Blender Magnetic“, má nielen výnimočnú rotačnú silu (20 000 ot / min), ale má aj magnetický motor namiesto tradičného výstroja, odtiaľ názov zariadení. Tento miešač už nemá základňu, a preto sa nerozpadá. Preto už viac nedochádza k problémom s umývaním, pretože po použití musíte misku vložiť do umývačky riadu. Tento model je tak silný, že dokáže ohriať jedlo, dokonca aj surové, pričom si zachováva vitamíny a minerály! Priamo zo spotrebiča máte horúce polievky!

„Super mixéry“ sú zhrnuté v knihe

Aby sme pochopili všetko o premiešaných miešačoch, je to len jedna kniha: Superblenders, ktorú vydala La Plage (9,95 EUR). Novinárka Estérelle Payanyová vám na 72 stranách a okolo tridsiatich receptov povie všetko o týchto revolučných zariadeniach. Testuje rôzne značky a porovnáva čas potrebný na prípravu receptov, silu modelov, ale aj textúru jedla. Krémy, zeleninové nápoje, zmrzliny, džemy ... nič nebolo ušetrené! Určite pochopíte, prečo sa oplatí investovať.