Tipy

Testoval som pre vás: chlieb EasyBread

Testoval som pre vás: chlieb EasyBread


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chlieb je jedno z najobľúbenejších jedál Francúzov: vďaka svojim tisíckam a jednému receptu každý jeho pokrm chutí príjemne a príjemne. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia nie je výroba vlastného chleba príliš komplikovaná; na druhej strane, kvasenie a miesenie si vyžadujú niekoľko desiatok minút, čo môže niektorých nadšencov varenia odradiť. Na prekonanie týchto nevýhod si značka EasyBread predstavila automatizovaný stroj pracujúci s kapsulami, prvý svojho druhu uvedený na trh vo Francúzsku. Keďže som nikdy nevyskúšal chlieb - a nie som si úplne istý, čo sa dá očakávať z hľadiska vkusu - bol som netrpezlivý vyskúšať tohto revolučného robota plného sľubov.

Veľmi jednoduchý stroj s obsluhou prístupnou všetkýmKeď chliebový stroj EasyBread prišiel domov, nemohol som odolať dlho predtým, ako som otvoril krabicu, aby som ju rozbalil. Prvé pozorovanie: robot má pomerne pôsobivý formát (asi veľkosť počítačovej veže), jeho dizajn je však mimoriadne úspešný. Ďalšou dobrou správou pre všetkých odolných voči „všetkému elektronickému“ je, že stroj EasyBread má veľmi málo tlačidiel: nastavenie času, ďalšie pre zapečenie chleba, programátor a „zapnutie / vypnutie“. Táto príručka vysvetľuje krok za krokom kroky, ktoré treba sledovať, a to všetko na obrázkoch. Robot je tvorený jedným blokom, ktorý sa otvára nad (miesto, kde je vložená kapsula) a na úrovni okraja (kde je umiestnená pekáreň): ultra jednoduchá obsluha a na dosah zo všetkých!

Výber chuti vášho chleba


Prvý krok pred začiatkom, vyčistite EasyBread podľa pokynov výrobcu. Pred spustením vákuového robota teda naplnímem nádrž na vodu. Počas dvoch minút čistenia si vyberiem svoj druh chleba. EasyBread skutočne ponúka šesť kapsúl s rôznymi príchuťami, aby sa menili denné potešenia: Puro (Artisanal White Bread), Country Love (Multigrain Bread), Crustino (Celozrnný chlieb), Alpino (Sourdough Bread), Mediterraneo (Stredomorský chlieb) (olivový olej) a bezlepkové. Cena kapsúl za jednotku sa pohybuje medzi 1,99 € a 5,99 € v závislosti od druhu chleba (najdrahší je bezgluténový). V laboratóriách značky sa vyvíjajú nové druhy chleba ... niečo na pozeranie!

Prvá šarža
Poďme na moje prvé varenie! Po naplnení nádrže na vodu a vložení mojej prípravnej kapsuly na obilninový chlieb (bez otvorenia veka) zatvorím ventil a zvolím „stredné“ zhnednutie kôry. Stlačím tlačidlo „Štart“ a môj robot sa rozbehne na 2:09 hodiny hnetenia a varenia. Počas tohto obdobia sa venujem svojej činnosti, pretože všetka príprava je automatická: tu si myslím, že skutočné „plus“ robota EasyBread! Malý byt však: stroj je počas fázy hnetenia trochu hlučný, čo môže byť nevýhoda, ak ho naprogramujete v noci.


Sladká vôňa pekárne prepadá do domu asi za hodinu a pol ... Skutočné zážitky pre zmysly! Po ukončení pečenia rozložím svoje obilné pole a potom ho pred ochutnaním vyberiem z hnetiaceho ramena, ktoré je v chlebe. A musím pripustiť, že som týmto výsledkom ohromený! Chlieb je skutočne krehký a drobček veľmi jemný. Robot EasyBread stále predstavuje určitú investíciu (od 179 do 199 EUR, plus cena kapsúl), ale rodiny v zhone a milovníci domáceho jedla určite ocenia chuť dobrého domáceho chleba. www.easy-bread.com