Užitočný

Výukový program: portrét vašej mačky v pop art

Výukový program: portrét vašej mačky v pop art


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Skutočne čierny kašeľ posledných rokov sú mačky všade. A ak ste jedným z tých, ktorí si myslia, že si váš ochranca zaslúži ešte väčšiu pozornosť, tento denný tutoriál je pre vás! Dnes sa budeme učiť, ako urobiť jednoznačne dekoratívny pop-artový portrét vašej mačky (alebo vášho psa, vášho králika, vašej žirafy ...).

Materiál

- tlačiareň - fotorámik veľkosti A4 - tmavý farebný hárok s rozmermi A4 približne 120gr / m² - ľahký hárok s veľkosťou A4 približne 120gr / m² - nožnice - nôž - nástrek čiernej farby (pokiaľ možno nízky tlak) - lepiaca trubica Rozpočet: približne 30 € Trvanie: 30 minút

Fázy

1. Vyberte fotografiu vašej mačky (alebo vášho psa alebo, skrátka, rozumiete) a importujte ju do softvéru na úpravu fotografií. Zmeňte farebný režim na čiernobiely a zvýšte jas a kontrast. Náš tip: ak nemáte softvér na úpravu fotografií, môžete svoje fotografie upravovať priamo online na niekoľkých stránkach, ktoré nájdete vyhľadaním kľúčového slova „online editor fotografií“ vo vyhľadávacom nástroji. Výsledok vytlačte na tmavo zafarbený list a potom opatrne odrežte obrys hlavy zvieraťa nožnicami alebo remeselným nožom.
2. Aby sme vylepšili pop-artový aspekt vášho portrétu, použijeme efekt svetelného gradientu s čiernou farbou na žltom pozadí. Za týmto účelom pridržte rozprašovaciu nádobu asi pätnásť centimetrov od plachty a striekajte čiaru rovnobežnú s plachtou asi 5 centimetrov pod ňou. Precvičte si koncepty skôr, ako urobíte záverečné informácie, a svoj pracovný plán ochráňte novinami. Náš tip: rozprašovače predávané v obchodoch špecializujúcich sa na street art sú lacnejšie a predovšetkým oveľa vhodnejšie na tento typ použitia ako tie, ktoré sa predávajú v obchodoch pre domácich majstrov. Nízky tlak uľahčuje manipuláciu a umožňuje vyššiu presnosť.

3. Prilepte strihaný portrét na svetlom pozadí, ktoré ste práve namaľovali, a všetko vložte do rámu.

Nakoniec

Zostáva len zavesiť ho na stenu a vaše obľúbené zviera sa stane hviezdou vášho interiéru. Je to tiež dobrý darček pre milovanú osobu: originálny, prekvapujúci a osobný!
Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!