Tipy

Thomson Couscook

Thomson Couscook


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Značka Thomson uvádza na trh prvý elektrický kuskus! Súčasne priateľský, tradičný, výdatný a rozmanitý, kuskus je jedným z najobľúbenejších jedál Francúzov. Ale je dosť únavné urobiť si to sám. Okrem prípravy krupice, mäsa a zeleniny, varenie trvá veľmi dlho. Vďaka Couscook dokončil reštauráciu! Teraz môžete doma pripraviť dobrého kuskusu, ktorý môžete zdieľať s rodinou alebo priateľmi.

Ľahko pripravujte dobré jedlo

Tento revolučný prístroj má pomerne veľkú kapacitu, ktorá vám umožňuje variť pre 6 až 8 osôb. A nič ako dobrý domáci kuskus, ktorý poteší vašich hostí! Tento malý spotrebič však nie je taký veľký, takže ho môžete ľahko uložiť v kuchyni. Couscook je určite kuskus, ale predovšetkým a predovšetkým multikoker! Môžete ho používať v pomalom hrnci, v hrnci na ryžu, ako aj na naparovanie jedla. Značka Thomson mala dobrý nápad sprevádzať ju malou knihou slaných a sladkých receptov, aby vás inšpirovala!

Funkčné a konštrukčné zariadenie

Couscook modernizuje tradičného kuskusu vďaka bielej farbe a chrómovým povrchom. Skladá sa z odnímateľnej nádrže a parného koša na krupicu a silikónových rukovätí, je ľahko odnímateľná a prenosná. Trochu navyše? Rôzne časti sú umývateľné v umývačke riadu.
Vďaka svojim funkciám bude varenie vašich jedál perfektné! Prvé tlačidlo umiestnené nad zariadením vám umožňuje nastaviť teplotu, zatiaľ čo druhé (nižšie) slúži ako časovač. Keď je jedlo pripravené, ozve sa zvukový signál!
Momentálne je Couscook k dispozícii na butiku M6 za cenu 149 eur, než príde do obchodu v máji 2015.Komentáre:

  1. Wasim

    Myslím, že robíte chybu. Poďme o tom diskutovať. Napíšte mi na PM, porozprávame sa.

  2. Doujinn

    Ano, naozaj. And I ran into this. Poďme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

  3. Sherburne

    the phrase Incomparable, pleases me very much :)Napíšte správu