Informácie

Pred / po: pridajte kachet do novej konštrukcie

Pred / po: pridajte kachet do novej konštrukcie

Retro štýl je určite na vzostupe už niekoľko rokov, takže jednotlivci stále viac hľadajú vhodnú autentickú a vintage atmosféru pre svoje vnútorné dekorácie. S ohľadom na to majitelia krásneho bytu v Toulouse vyzvali architektonickú agentúru Aparté Conseils: snívali o rodinnej kuchyni s bistrom hľadaním ich novo zrekonštruovaného ubytovania. Architekt Emilie Perruchet prevzala výzvu, aby do tohto úplne nového priestoru priniesla oplatku a vrelú atmosféru. Vysvetlenie obrázkov.

Harmonická kuchyňa s nízkym rozpočtom


pred : Kuchyňa sa nachádza v najvyššom poschodí starej budovy, vo vyvýšenej nedávnej časti. Interiérový dizajn musí byť preto definovaný od A do Z: majitelia si želajú priniesť do svojej budúcej kuchyne nádych zážitkov, ktorý nemá staré prvky ani architektonické stopy.
po : Agentúra Aparté Conseils si predstavila a vytvorila rodinu a teplú kuchyňu, pričom rešpektuje pomerne obmedzený rozpočet. Izba je plná dekoratívnych tipov za nízke ceny, čo vedie k veľmi harmonickému výsledku. Kuchynský nábytok z ľahkého dreva (Bricoman) má rukoväte, ktoré sú v skutočnosti pántovými závesmi od veľkoobchodníka špecializujúceho sa na chladiarenské predmety! Osvetlenie stien je tiež DIY: boxy na víno, brúsené a tónované v rovnakej farbe ako nábytok, boli pripevnené k stenám a používajú sa na podporu stolových svietidiel na osvetlenie pracovnej dosky. Svetlá s príveskom Habitat a stôl AM.PM prinášajú do tejto svetlej a útulnej kuchyne priemyselný dojem.

Vytvorte príjemnú atmosféru


pred : Kuchyňa, centrálna izba umiestnená na poschodí duplexu, ponúka dve spálne na jednej strane a vonkajšiu terasu na strane druhej. Jeho prínos? Vysoký dvojitý sklon stropu. Jeho nevýhodou je sklenená časť nad vysokým nábytkom, ktorá rozsvieti jednu z dvoch spální, ako aj arkýř, ktorý zaberá celú šírku hlavnej steny. Preto nie je možné, aby tam architekt inštaloval nábytok.
po Nábytok bol rozdelený medzi dve voľné steny, z ktorých jedna prilieha k spálni. Emilie Perruchet sa radšej rozhodla pre inštaláciu vonkajšej náterovej hmoty pre modrú farbu vonkajšej steny. Tento veľmi jemný odtieň pripomína obklad (Castorama), pričom miestnosti dodáva hĺbku. Imitácia podlahovej krytiny z cementovej dlaždice bola vybraná tak, aby priniesla do kuchyne skutočný nádych autentickosti, ktorá sa v priebehu práce zmenila na priateľské a príjemné miesto! www.aparte-conseils.com