Ostatné

Nové neoprénové obleky Indesit

Nové neoprénové obleky IndesitWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Indesit uvádza na trh nový sortiment oblekov, ktoré integrujú chladničku a mrazničku s množstvom praktických možností. Značka skutočne uvažovala o kvalitatívnejšom prístupe k týmto výrobkom, najmä pokiaľ ide o konzerváciu potravín. Okrem svojho technologického vývoja ponúkajú nové kombajny Indesit tiež nový dizajn s rovnejšími líniami pre estetickú kombináciu elegancie a modernosti.

Bez možnosti mrazu

V sekcii mrazničky Indesit vsádza na svoju voľbu Bez námrazy. Vďaka tomuto je nulová tvorba námrazy vďaka vetranému chladu. Jednoducho už nebudete musieť rozmrazovať mrazničku. Skutočný obchod a šetrič v reálnom čase. V časti chladničky nový vetraný ventilátor a stĺpec s názvom Multiflow udržujú viac ako 70% vlhkosti. Je zrejmé, že už nebudete musieť pokrývať svoje jedlo, aby ste zabránili vyschnutiu mäsa alebo talentu ovocia a zeleniny.

Priehradka Flexi Box

Vo vnútri kombi novej generácie vynašiel Indesit Flexi Box, posuvnú zásuvku s vekom. Toto je modulárne na dvoch úrovniach: nižšia úroveň umožní konzerváciu mäsa a rýb (medzi -1 ° a 2 ° C) a horná úroveň bude ideálna na ochranu ovocia, zeleniny a mliečnych výrobkov (medzi 4 ° a 6 ° C). Čo nás však skutočne zaujíma, je Posuvný systém. Nájdete posuvné police 7 cm, ktoré uľahčujú viditeľnosť a prístupnosť potravín.

A ešte oveľa viac…

V tejto kombinovanej vaničke na kocky ľadu tiež objavujeme „Easy Ice“. Sú úplne modulárne a hermeticky uzavreté, aby sa zabránilo vniknutiu vody všade! Následne bude ukazovateľ odmrazovania integrovaný do dverí mrazničky veľmi užitočnou funkciou, pretože vám umožní okamžite vedieť, čo sa deje po výpadku napájania, a tým zaručuje bezpečnosť potravín. Ak sú žlté a červené kvapaliny loga Indesit na vrchu, všetko je v poriadku. Ak je červená tekutina hore a žltá dole, znamená to, že výpadok prúdu bol krátky. Zostáva len 7 dní na konzumáciu mrazeného jedla. Ak sú žlté a červené tekutiny dole, musíte vyhodiť všetko jedlo. Varovali vás! Po všetkých týchto skvelých vlastnostiach nebudete prekvapení, keď zistíte, že kombajn Indesit je klasifikovaný ako energetická úroveň +++, čo je dobrá poznámka, ako znížiť účty za elektrinu.
Rozmery: H 178 x Š 60 x D 63 K dispozícii v bielej a striebornej Od 499 EUR Viac informácií o projekte Indesit