Komentáre

Pred / Po: Modernizácia a čistenie americkej kuchyne

Pred / Po: Modernizácia a čistenie americkej kuchyne


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zle využívaná kuchyňa a jedálenský kút, nedostatok svetla napriek prekračovaniu prekrásnych objemov ... ťažko si vieme predstaviť skutočný potenciál tohto unaveného bytu v Neuilly, na prvom poschodí krásneho kaštieľa. V záujme obnovenia ústredného miesta v kuchyni vyzvali majitelia Laurence Garrisson z agentúry La Décorruptible. Objavte na obrázkoch!

Svetlý interiér kabíny


pred: Pred zásahom Laurence Garrisson dit La Décorruptible sa pristátie otvorilo na širokú chodbu s minulou výzdobou. Keď boli dvere do kuchyne a jedálne zatvorené, priestor neumožňoval prirodzené svetlo. Na získanie plochy a jasu si maliarka predstavila biely kovový vrchlík s oknom, ktorý uľahčil výmenu medzi kuchárom a jej hosťami. after: Pekná sklenená strecha s prísnymi líniami dnes otvára novú americkú kuchyňu zvyšku bytu a umožňuje ideálne cirkuláciu svetla. V perspektíve modernizácie celku stará parketová podlaha v teplých farbách nahrádza starý vyblednutý koberec.

Priateľská a moderná kuchyňa


pred: Pôvodne bola kuchyňa oddelená od jedálne a obývacej izby veľkou priečkou, ktorá tvorila rám. Dalo to dojem tesného priestoru a nemalo žiadny skutočný účel. Oddelenie skutočne monopolizovalo významný priestor a blokovalo cirkuláciu, ako aj svetlo. Podobne nebeské dvere kuchynského nábytku a impozantná kapota inšpirovali určitú ťažkosť. Na druhej strane v jedálni obývacej izby poskytoval nábytok na mieru praktický úložný priestor, ale v módnom štýle.
after: Vďaka Laurence Garisson sa kuchyňa opäť stala ústrednou miestnosťou komunikujúcou s obývacou izbou. Dekoratér odstránil povrchovú priečku a nainštaloval ultra-praktickú taupe béžovú pracovnú dosku, ktorá rozširuje kuchyňu. Otvorená miestnosť získava svetlo a ponúka väčšie pohodlie rodinným príslušníkom a prechádzajúcim hosťom. Na podlahe sú sivé porcelánové kamenné dlaždice diskrétnejšie. Perfektne to ide s prednými časťami nábytku z bieleho skla, bez rukoväte as mozaikou. Zďaleka nie je dizajn starej kuchyne, ale poskytuje funkčné a ľahké vybavenie. Kuchyňa, ktorá je dnes usporiadaná do kruhu, ponúka vzdušné a neobmedzené výhľady.

Jedáleň v jasných farbách


after: Aby mal maličko v tejto rafinovanej kuchyni trochu tepla, maliar sa rozhodol držať modrú stenu. Tomu zodpovedajú obrazy majiteľa a sklenený stôl obklopený stoličkami z nehrdzavejúcej ocele Tolix. Laurence Garrisson, La Décorruptible AgencyKomentáre:

 1. Gaarwine

  V ňom niečo je a je to dobrý nápad. Podporím ťa.

 2. Duante

  I like this idea, I fully agree with you.

 3. Boothe

  Material for five plus. But there is also a minus! I have an internet speed of 56kb / s. The page took about 40 seconds to load.

 4. Kigashakar

  WOW....=)

 5. Edgardo

  What the right words ... super, great idea

 6. Randall

  Thanks for the post, just why not post for the last couple of days?

 7. Tin

  Agree, your idea is simply excellentNapíšte správu