Užitočný

Gorenje a Karim Rashid: 2. kolo!

Gorenje a Karim Rashid: 2. kolo!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Návrhár Karim Rashid a návrhár kuchyne Gorenje pre svoju druhú spoluprácu vytvorili rad niekoľkých výrobkov pre domácnosť. Zbierka je mimoriadne prepracovaná, veľmi prepracovaná a neuveriteľne moderná. Objavte tieto ďalšie technologické skvosty s elegantným dizajnom.

Špičková technológia pre špičkové spotrebiče

Pre túto kolekciu domácich spotrebičov ponúkajú Gorenje a Karim Rashid rôzne zariadenia: varnú dosku (indukčný a plynový), rúru a digestor. Na každej z nich je k dispozícii veľa možností, aby sme vám ponúkli to najlepšie, čo sa týka varenia jedla, ale tiež aby sa uľahčilo ich používanie. Všetky modely sú vstavané tak, aby bol váš pracovný plán čo najharmonickejší. Majú viac možností ovládania a zabezpečenia a je zaručené, že budú veľmi tiché. Napríklad v rúre môžete variť niekoľko jedál súčasne na troch poschodiach. Ďalšou novinkou sú LED žiarovky, ktoré vyzerajú skôr ako prirodzené svetlo, umožňujú efektívnejšie osvetlenie a úsporu energie a zároveň vytvárajú v kuchyni teplú atmosféru.

Olízaný a futuristický dizajn, ktorý oblieka kuchyňu

Táto kolekcia bola navrhnutá a navrhnutá v duchu čistoty a zmyselnosti. Kombinuje jemné línie, ktoré zdobia produkty, s prírodnými krivkami. Nápad? Pracujte na detailoch, ale nevytvárajte nič umelé, aby ste mali v kuchyni maximálny vizuálny súlad, takmer univerzálny a rozhodne moderný. Úspešná stávka pre Karima Rashida! Dizajnér je uznávaný na celom svete a za svoju prácu bol mnohokrát ocenený. Realizoval tiež projekty pre prestížne značky, ako sú výrobca automobilov Audi, Estée Lauder, Issey Miyake, haute couture house Prada a Sony.
Viac informácií nájdete na stránke www.gorenje.co.uk