Informácie

Tollens predstavuje 5 nových farieb 2016 z kolekcie farieb Flamant

Tollens predstavuje 5 nových farieb 2016 z kolekcie farieb Flamant


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď sa dizajnér dekorácie Flamant pripojí k odborníkovi v oblasti maľovania Tollenov, poskytne sa tým spolupráca obrazov, ktoré si dokážu vytvoriť dekoratívne harmónie v súlade s umením žijúceho plameniaka. Pre rok 2016 predstaví duo novú kolekciu 5 odtieňov, ktoré sú autentické aj moderné.

Farby na vylepšenie interiérov

Intenzívne zelené v kombinácii s elegantnými ružami sú odtieňmi, ktoré sa spájajú s kolekciou 128 odtieňov plameniaka a 16 000 harmonických farieb, ktoré ponúka Tollens. Nové farby navrhnuté tak, aby odhaľovali osobnosť každej miestnosti, ale zároveň im ponúkali intímnu atmosféru.

Ballerina, Boa, Diva, šesťdesiate roky a Zulu

5 nových mien na cestovanie vo výzdobe. Boa je verdigris inšpirovaný anglickým štýlom. Do obývacej izby alebo spálne prináša nadčasovú eleganciu vďaka intenzívnemu tieňu, ktorý úžasne odhalí neutrálnejšie a prirodzenejšie tóny. Pre exotickejšiu, ale aj súčasnú atmosféru ponúka Zoulou khaki inšpirovanú hlinkou, ktorá sa ľahko zmieša s inými prírodnými farbami, ale aj s modrými alebo ružovými farbami.
Fresher, Sixties je jasne zelená, inšpirovaná, ako už názov napovedá, od 60. rokov 20. Kombinujeme ju s prírodnými odtieňmi pre optimistický interiér, ktorý využíva farbu s diskrétnosťou.
Ballerina je inšpirovaná ženskou kozmetikou a je práškovým odtieňom, ružovou farbou s béžovou farbou, ktorá dodáva každej dekore mäkkosť a ženskosť. Ceníme si jeho diskrétnu sofistikovanosť a ľahkosť oženenia. Skutočná ruža, Diva zjemňuje najmodernejšie interiéry elegantnou ženskou tónom. Ľahko sa spája s neutrálnymi tónmi.
Tieto nové farby sú k dispozícii v „matnej stene“ pre matný dotyk, prášková povrchová úprava (od 67 EUR za 2,5 l), Lack Matt pre veľmi odolnú matovú farbu (od 38,50 EUR za 1 L) a Wall & Wood Satin pre saténový povrch od 32,50 eur za 1 liter).
Viac informácií o zbierke nájdete na webovej stránke Tollens. Na predaj v obchodoch Flamant a Couleurs v Tollens.