Tipy

Kenwood kCook, robotický sporák za menej ako 400 eur!

Kenwood kCook, robotický sporák za menej ako 400 eur!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nový multifunkčný kuchynský robot Kenwood kCook je revolúciou na trhu domácich robotov. Ponúka iba 400 €, vzdoruje Thermonix of Vorweck zobrazenému za 1000 eur!

Jednoduchý a kompaktný model

Jeho vzhľad sa môže zdať primitívny, ale Kenwood má „ chcel dať svoju technológiu na dosah každého "a" umožniť denné a ľahké varenie pre celú rodinu ". KCook v skutočnosti netvrdí, že je priamym konkurentom špičkových strojov na trhu, ale ponúka kvalitný produkt, ktorý je dostupnejší a lacnejší. Rovnako ako akýkoľvek multifunkčný robot sa ľahko používa. Stačí si pripraviť ingrediencie, naprogramovať kCook a je to pripravené! Tento kCook je cennou pomocou pri realizácii vašich každodenných receptov. Pomôže vám pripraviť pokrmy pre 4 osoby, pretože má misu z nehrdzavejúcej ocele s objemom 2,4 litra. KCook okrem toho obsahuje knihu 200 receptov a vyvinula bezplatnú aplikáciu receptov na smartfónoch. Kenwook myslel na všetko!

Špinavé príslušenstvo

Na uľahčenie prípravy jedál vám kCook ponúka 3 doplnky: - Sekací nôž: Seká a krája zeleninu, bylinky a ovocie. Mieša polievky, kompóty ... - Mixér: je ideálny pre dusené jedlá, omáčky alebo krémy - Kôš na pary: varí sa zdravo a bez tuku Prakticky umožňuje kCook krájať a variť v jeden kontajner. Okrem toho sú tiež k dispozícii odmerná miska a špachtle. K dispozícii sú vám tri automatické programy: na prípravu pokrmov, omáčok alebo polievok alebo na varenie v pare. Môžete ho naprogramovať podľa vášho želania. Ponúka tiež výber medzi tromi teplotami (65 °, 92 ° a 100 °). V úvodníku zisťujeme, že robot Kenwood je dobrou alternatívou na uľahčenie každodenného života v kuchyni bez toho, aby ste museli minúť šťastie!

K dispozícii v bielej a šedej farbe. Cena: 400 € Viac informácií nájdete na //www.kenwoodworld.com/fr-frKomentáre:

 1. Alister

  Úžasný! Úžasný!

 2. Daly

  Bravo, aké sú správne slová ... skvelá myšlienka

 3. Bebeodan

  What magnificent phrase

 4. Mooguramar

  the winning variant :)

 5. Nijel

  the Remarkable ideaNapíšte správu