Tipy

Pár príbehov: ako distribuovať domáce práce?

Pár príbehov: ako distribuovať domáce práce?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

„Miláčik, vynášal si odpadky dva dni, čakáš na mňa, aby som ti to urobil? A riady stále ležiace v dreze ...“ Tu je obraz. Vieš ty? Uisťujeme vás, mnohí z nás. V páre je vždy jeden, kto je viac zapojený do domácich prác a kto zistí, že druhý doma nestačí. Bez toho, aby sme zovšeobecňovali, stále sa to držia ženy. Ako teda napravíte jednostranné úsilie? Redakčný personál spoločnosti déco.fr vám poskytuje rady na spravodlivé rozdelenie domácich úloh a veľa vecí!

Tip č. 1. Všetko nechajte na druhom

Nie, po reflexii to nie je príliš spravodlivé ako metóda. Pokiaľ existuje človek, ktorý hýbe palcami, je zaistený konflikt.

Tip č. 2. Mazaný ako Sioux

Niekedy musíte byť zložití, aby ostatní pochopili, že by do toho mohol vložiť svoj vlastný. Takže môžete nechať niekoľko drobkov a škvŕn na pozadí alebo nechať misky ležať v nádeji, že ostatní pochopia, že je čas ich umyť. Ak už nie je k dispozícii žiadna čistá platňa ani roh stola, aj keď stonáte, vaša druhá polovica sa uvedie do činnosti. Neznáša kontakt vlhkej špongie? Vopred môžete nechať nasiaknuté obrúsky všade. Alebo si kúpte vtipné doplnky pre domácnosť, ako sú vtipné rukavice alebo metlu v psychedelických farbách. Tieto tipy vo všeobecnosti fungujú, pretože čistenie sa stáva detskou hrou!

Tip č. 3. Vyberte a zdieľajte úlohy podľa svojich preferencií

Zdieľanie úloh je lepšie, ak je prispôsobené vkusu a zručnostiam každého. Pri každej jeho činnosti sa páči viac pochybností o tom, kto by mal čo robiť. Nikto nie je frustrovaný, pretože je to voľba. Ak sa pokúsite doplňovať, všetko bude jednoduchšie.

Tip č. 4. Stanovte rozvrh

Ak nesúhlasíte, stanovte si rozvrh podľa úloh na týždeň. Berieme na seba dobré návyky spolubývajúceho študenta: týždenný stôl s úlohami a čistiacimi cyklami každej osoby nalepenými na chladničke. Ale nebuďte príliš rigidní: absolútne zdieľanie nie je možné zakaždým, alebo za cenu argumentov a frustrácií. A to nie je zamýšľaný výsledok. Nie ste robotmi, potom vojenská atmosféra doma, zabudli sme. Nie je potrebné viesť účty lekárnika! Nič nie je napísané kameňom, musíte sa prispôsobiť neočakávaným.

Tip č. 5. Striedanie je kľúčom

Urobte toľko ako druhých, každý potom: týmto spôsobom nie je možný žiadny súdny spor. Uplatňujeme logický zákon striedania. Život zameniteľný v domácich prácach uľahčuje život. Neexistuje žiadny dôvod, prečo by to malo byť vždy to isté, kto sa drží tých najodpudivejších úloh.

Tip č. 6. Spojte sa

Spolupráca je kľúčová, pretože dvaja ľudia idú rýchlejšie. Preto je vo vašom najlepšom záujme spojiť svoje úsilie v malých prácach ako pri veľkých pokusoch. Čistenie nie je ľahká úloha, ale nie je potrebné vyvážiť úlohy, pretože ich vykonávame vo dvojiciach. Dávajte pozor, aby ste neprišli metlu štyrmi rukami ...

Tip č. 7. Domáce práce zábavný čas

Urobte z čistiacej fázy moment pút, či už v hudbe, vo forme hry alebo v sexy čistení. Váš dom bude čistý, váš pár bude blízko a čas na prácu bude plynúť rýchlejšie! Môžete si tiež vypočuť program z histórie kultúry Francúzska, aby ste sa kultivovali pomocou prachu.
Každý pár má svoj vlastný spôsob práce, takže si vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Jedno heslo: musí svietiť!