Tipy

Výukový program: transformujte tričko na vankúš

Výukový program: transformujte tričko na vankúš

Váš muž má obľúbené tričko. Ten, ktorý nosí celé roky, už roky. Ale tu to je, dnes ho trochu šmýka, jej obľúbené tričko! Ale z otázky sa s ňou rozlúčiť, je toto tričko veľa spomienok! Takže dnes, s cieľom udržať tento „vzácny a vzácny“ objekt (podľa vášho milenca), sa naučíme, ako premeniť tričko na vankúš!

Materiál

- tričko v novinách: 739845 pomerne silná látka - bavlnená vlna - šijací stroj - železo - nožnice - špendlíky - vaša správa: 739839 vzor Hodnoty šitia: 1 cm. Rozpočet: približne 5 € Trvanie: 2 hodiny

Fázy

1. Na začiatok položte zapínanú košeľu na pracovnú plochu a položte vzor: 739839 tak, aby sa do nej integrovali vrecká alebo vrecká. Stredný vankúš je na gombíky košele. Rezané štvorce. Náš tip: otvorte bočné časti košeľu, aby sa uľahčilo strihanie.
2. Stitchujte pozdĺž plagátu tlačidla.
3. Položte štvorce na pravú stranu k sebe (vrecká sú preto vo vnútri) a zošívajte na troch stranách do 1 cm, pričom dno zostane otvorené. Orezať na 0,5 cm, potom rohy orezať zarovnané so švom, aby sa uľahčilo otáčanie.
4. Otočte sa a žehlite.
5. Naplňte vatový tampón bez bombardéra. Okraje otvorenej strany vyplňte do 1 cm, špendlík a steh.

Nakoniec

A tu ste, práve ste zmenili tričko na pekný vankúš! Váš miláčik musí uznať, že sa mu daril zveriť krásnu košeľu, ktorá sa stala príliš malou! Tento vankúš sa hodí tak dobre na vašu starú koženú pohovku ... takmer by mu to dodalo trochu bedrového štýlu!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!