Komentáre

Kolíska s duchom včerajška pre deti

Kolíska s duchom včerajška pre detiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V detskej izbe už klasická detská postieľka nie je jediným majstrom na palube, pretože kolíska je späť v platnosti so svojím starým štýlom. Úplne retro štýl alebo prepracovaná kolíska, máte na výber!

Tradičné retro kolísky

Pred súčasnými detskými postieľkami spali v kolískach tieto špeciálne kolískové alebo zavesené postele, ktoré umožňujú dieťaťu jemne sa držať. Aby sme miestnosti dostali retro štýl, stále nachádzame tento typ kolísky s mnohými záclonami a materiálmi, ako napríklad ratan. Budeme preto uprednostňovať model s prekrásnou strechou, aby sme mohli hrať na tradičnej karte a vytvoriť pre dieťa kokon mäkkosti. Nájdete drevené alebo biele modely, ktoré nastavia tón pre škôlku. Pre ešte pokročilejší štýl niektoré modely reprodukujú veľké prútené kočíky z minulých rokov.

Prepracované kolísky

Ak sa vám páči koncepcia kolísky, ale chcete sa vyhnúť retro duchu, vedzte, že nájdete aj opravené kolísky. Linky sú modernejšie, odvážnejšie tvary a trendy. Pri modernom modeli uprednostňujte jednoduché čiary a bez textilu, ktorý by obliekol celú posteľ. Medzi mnohými modelmi nájdete kolísky, ktoré eliminovali vrchlík pre modernejšiu stranu, modely, ktoré športovo sivé alebo taupe a iné, ktorí si priamo vybrali inovatívny materiál, ako je kartón, vytvorili kolísku. ekologický.

Pozrite si naše video: zamerajte sa na škôlku

Všetky videá "Décodeuse"