Ostatné

Dekorácia v štýle čiernej série

Dekorácia v štýle čiernej sérieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tento článok je určený milovníkom detektívneho príbehu a temných príbehov, ktorých tajomstvo má James Ellroy. Redaktor sa rozhodol vyšetriť, aby vám pomohol zmeniť vašu spálňu na skutočný čierny thriller z 50. rokov ... Ponorte sa do sveta policajných intríg, ktoré sú temné a plné humoru. Na tento účel sú potrebné vintage dekorácie, ktoré prinesú americkú polárnu stranu päťdesiate roky , Ale začnime od začiatku:

Hrajte so svetlom a dajte miestnosti tmavú stranu.

Svetlá vo vašej miestnosti budú hrať dôležitú úlohu vo vašej dekorácii. Skutočne, pre autentickú atmosféru, vsaďte na stolovú lampu so zlatou kovovou štruktúrou a samozrejme legendárny smaragdovo zelený tienidlo. Naše najviac dekoratívne rysy: uprednostňujú biele rolety pred závesmi za autentickú stránku.

Drevený stôl

Váš starý drevený stôl bude stredobodom vašej dekorácie. Dobrá správa, retro je späť, takže nebudete mať problém nájsť ideálnu kanceláriu pre svoju výzdobu. Ak nechcete investovať do novej kancelárie, bude stačiť nabrúsiť vašu súčasnú kanceláriu, aby jej patinoval efekt, a áno, využite to, pretože domáce predstavenie je tiež módne! Naše najviac dekoratívne rysy: čalúnené kreslo tiež nazývané kreslo Chesterfield v čiernej alebo tmavozelenej koži.

Kto hovorí, že čierna séria dekor tiež hovorí príslušenstvo!

Ak chcete svojmu interiéru dodať väčšiu realitu, stavte na doplnky. Už nemusíte strácať čas, je čas na obchádzanie a prehľadávanie všetkých predajcov starožitností vo vašom okolí, pretože dekor v polárnom štýle z 50-tych rokov nebude skutočne bez písacieho stroja. Uisťujeme vás, že váš stroj nemusí pracovať dokonale, je iba na dekoráciu! Neváhajte a pridajte maximálne množstvo príslušenstva. Pripomíname vám, že cieľom je, aby bol váš dekor autentický! Napríklad môžete umiestniť na stojan na kabáty béžový gabardín spolu s klobúkom Colombo pre súkromnú detektívnu atmosféru. Ak chcete dokončiť vesmír, položte svoju obľúbenú dvojicu okuliarov Ray-Ban (samozrejme čierna!) Na svoj stôl a voilu, ste v skutočnom dekore čiernej série. Tu ste, teraz poznáte všetky triky, aby ste z vašej izby urobili skutočný detektívny príbeh päťdesiate roky .
1. Stolová lampa Banker Bronce Faro, 49 EUR na Amazone / 2. Pracovný stôl z masívneho dreva, 799,90 EUR v Maisons du monde / 3. Čalúnené kreslo Chesterfield v hnedej koži, 479 EUR v Meuble House / 4. Drevený stojan na kabáty lakovaný kaučuk 60.06 € na Delamaison.fr / 5. Vintage štýl písacieho stroja, 79,99 € na Amazonu / 6. Okuliare Wayfarer Ray-ban, 139 € na Happyview.fr