Komentáre

Vedieť, ako fotografovať, aby ste predali svoj majetok

Vedieť, ako fotografovať, aby ste predali svoj majetok

Predávate svoj dom alebo druhý dom? Ak chcete prilákať najviac potenciálnych kupujúcich, musíte napísať tvrdú reklamu na nehnuteľnosť a dobre ju ilustrovať. Fotografie musia byť krásne, dobre vybrané a predovšetkým urobené tak, aby vylepšili váš majetok. Tu sú všetky naše tipy na fotografovanie, aby ste mohli dobre predať svoju nehnuteľnosť, a názor Carole Rochais, realitnej kancelárie v Immodream v regióne Angevin.

Pripravte si ubytovanie

Pred fotografovaním, ktoré bude sprevádzať reklamu na nehnuteľnosť, ktorú chcete zobraziť, musíte pripraviť svoje ubytovanie. Vyčistite, vyčistite a zbavte nečistôt. To isté urobte na záhrade, na terase, na dvore alebo na balkóne. Postarajte sa o podrobnosti. Vyberte detské kresby z chladničky, skryte kuchynské koše, vyčistite kuchynské pracovné dosky a kúpeľňový nábytok. Ak chcete dať fotografie izieb, uprednostnite triezve ozdoby a vyžehlite ich.

Vyberte si ten správny deň

Počkajte, kým sa nasníma vaše ubytovanie. Prirodzené svetlo je omnoho lepšie ako záblesky a umelé svetelné zdroje. Tento pokyn platí zvlášť pre vonkajšie priestory.

Správny počet fotografií

V závislosti od typu ubytovania máte určitý počet fotografií, ktoré treba rešpektovať. Ak máte dom, je vhodné dať 5 fotografií: fotografiu domu, záhradu, obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu. Ak má niektorá z vašich izieb výhodu, môžete pridať fotku. Ak bývate v byte, odporúča sa dať 4 fotografie: jednu z obývacej izby, jednu z kuchyne, jednu z kúpeľne a jednu z jednej spálne. Ak máte balkón alebo terasu, alebo ak bývate v krásnej budove, pridajte fotografie týchto aktív.

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť

Nepokúšajte sa zväčšovať miestnosti. Dajte sa do kúta a skúste mať fotografiu, ktorá zvýrazní príslušnú miestnosť. To isté urobte pre záhradu. A samozrejme, nedotýkajte sa svojich fotografií! Vyvarujte sa snímaniu všetkých obrázkov. Nie je potrebné ukazovať každý roh domu. Ak máte konkrétny tovar, ako sú zbierky, šperky alebo hudobné nástroje, neukážte ich. Riskujete prilákanie zlodejov a nie budúcich kupujúcich. Nakoniec v deň návštevy sa uistite, že dom je v rovnakom stave ako na fotografiách!

Doska Carole Rochaisovej

Carole Rochais, realitná kancelária v spoločnosti Immodream, odporúča nechať všetko ukázať. Potenciálni kupujúci by mali nehnuteľnosť navštíviť.