Informácie

Dekoratívna hodina: geometrické nálepky

Dekoratívna hodina: geometrické nálepky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Geometrické vzory sa objavujú všade v dome. Trojuholníky, diamanty, kolesá alebo štvorce zaberajú každý roh a investujú steny ako nábytok. Ale keď trend diktuje jeho motívy, človek sa pýta, či budú budúci rok vždy v móde? Ak ich chcete prijať bez zmeny všetkého, objavte dekoratívny a moderný výber nálepiek, ktoré vytlačia štýl!

Aké geometrické tvary prijať?

Výzdoba sa rozhodla uviesť do poriadku a poriadok. Zamilovala sa do geometrických vzorov. Všade v dekore sa nachádzajú krúžky, štvorce, kosoštvorcové trojuholníky. S prísnymi a veľmi priamkami sú jeho vzory často upokojené pastelovými farbami, ktoré ich ľahko pozývajú v ktorejkoľvek miestnosti v dome. Kuchyne, kúpeľne, kancelárie, rodičovské a detské izby sú zvádzané a prispôsobené tvarom.

Ako osvojiť geometrické nálepky?

Drobnosť vzoru pozýva geometrické tvary, aby sa spojili a boli v pásoch, aby boli viditeľné. Diamanty, trojuholníky alebo kruhy sú prilepené blízko seba, aby vytvorili figúru podľa vašich predstáv. Najlepšie je dať rozloženú formu, ako keby boli vzory rozptýlené nárazom vetra. Ďalšou možnosťou je prilepiť ich vedľa seba, aby sa vytvoril vlys, ktorý vedie pozdĺž steny. Prísnejšie, budete musieť mať trpezlivosť.

Pozrite si naše video: zamerajte sa na geometrické tvary

Všetky videá "Décodeuse"