Tipy

Veľmi mäkký interiér s mandľovo zelenou farbou

Veľmi mäkký interiér s mandľovo zelenou farbou

Mandľová zelená na ozdobu: stelesnený pokoj!

Dekorácie, ktoré boli dlho odsúdené (kde mal ťažké vzdať sa svojej reputácie ako farba nešťastia), zelená - a všetky jej nuansy - je farba, ktorá sa dnes vo vesmíre stále viac používa. dekorácie interiéru, ktorá sa nakoniec etablovala ako trendový odtieň!

mandľovo zelená, čo je v skutočnosti odtieň získaný zo zmesi žltej a modrej (kde žltá má prednosť pred modrou), ku ktorej sa na zosvetlenie pridáva biela, je odtieň pomerne teplej zelenej, v blízkosti svetlo zelená (pomenujte niekedy aj farebné mapy inde).

Ale to neznamená, že je to nevýrazná a smutná farba: mandľová zelená je určite dosť bledá farba, ale žltá jej dodáva dostatok jasu, aby sa z nej stal veselý a slnečný odtieň.
V interiéri je mandľová zelená synonymom uvoľneného bývania a vyrovnanosti. Šanca pre tých, ktorí sa snažia dať svojmu domovu pokojnú atmosféru a atmosféru pohody, pretože mandľová zelená dokonale stelesňuje všetky tieto cnosti!
 

Mandľovo zelená pre prirodzenú atmosféru


Najlepšia možná atmosféra s mandľovou zeleňou v dome alebo byte? Nepochybne prírodná výzdoba a prírodný, ktorý osvetlí váš interiér, zabalí ho do veľkej mäkkosti, dodá mu sviežosť a dobrý dojem zenového postoja! S dreveným nábytkom a mandľovo zelenou farbou na stenách je ľahké vytvoriť autentické prostredie, ktoré bude pripomínať prírode, a preto bude 100% prospešné pre relaxáciu a pokoj.

Okrem toho, s mandľovou zelenou je dobré, že ju môžete použiť v ktorejkoľvek miestnosti: na stenách vašej kuchyne, v jedálni alebo v obývacej izbe vám poskytne čerstvé a dynamická. Mandľová zelená je tiež ideálna do spálne, kde prinesie pokojný odpočinok.
A ak nechcete maľovať steny, stavte na mandľovo zelené doplnky a / alebo nábytok: riad, kreslo, stoličky, vázu, vankúše atď.
 

S akými farbami si môžete vziať mandľovú zelenú?

Pre úplne harmonický interiér môže byť múdre vedieť to ktoré farby najlepšie zodpovedajú mandľovo zelenej, Všimnite si, že ak zvolíte tento odtieň na prefarbenie stien miestnosti, môžete kombinovať mandľovo zelenú:

  • V hnedej farbe (a jej jemných odtieňoch), výherné kombo, ktoré opäť pripomína prírodu a zem, ideálne pre vytvorenie zenovej atmosféry v miestnosti.
  • Má intenzívnejšie farby ako slivka alebo sivá, čo prinesie nádych melónov, ktoré oslovia tých, ktorí majú mandľovú zeleň peknú, ale trochu múdre!
     

Mäkké nálepky, ktoré na svoje steny kladú mandľovú zeleň

Aby ste posilnili prirodzeného ducha svojho interiéru, vedzte, že ak chcete ozdobiť svoje steny mandľovo-zelenou farbou, nemusíte prechádzať skrinkou „farba“! Vskutku si môžete úplne zahrať na trompe l'oeil a moderný dekor výberom samolepiek. Obrovské stromy, trstiny, bambus alebo lúky, budete sa rozmaznávať výberom, aby ste do svojho domova priniesli sladkosť!