Informácie

20 minút, aby bol váš domov reprezentatívny ešte pred príchodom hostí

20 minút, aby bol váš domov reprezentatívny ešte pred príchodom hostí


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dnes máte na mysli iba jednu vec: večeru s priateľmi naplánovanú na dnes večer vo vašom dome. Všetko bolo naplánované, chodili ste domov skôr z práce, aby ste sa mohli dať do kuchyne a urobiť trochu upratovania (ten, ktorý ste sľúbili urobiť deň predtým). Už ste si dokázali predstaviť, že na svojich hostí urobíte dojem čistotou vášho bytu a lahodnou vôňou pochádzajúcou z kuchyne. Bolo to bez toho, aby sa počítalo s týmto nekonečným stretnutím na poslednú chvíľu. Zbohom vynikajúcej domácej večeri ... Rýchla návšteva zamrznutého supermarketu, ste konečne doma. 20 minút pred príchodom hostí. Nič nie je pripravené a začnete panikáriť ... Žiadny problém, je tu spôsob, ako urobiť váš domov reprezentatívnym v blesku.

D-20 min: expresné skladovanie

Chytajte čokoľvek, čo leží okolo vášho domu, od hromady časopisov si stokrát prečítate misku ranných obilnín a „schovajte“ ju, kde je to možné. Vložte do umývačky riadu špinavé riady a otočte ich. Zatvorte všetko, čo je možné zavrieť: kuchynské skrinky, šatníková skriňa, zásuvka na konferenčný stolík, dvere kúpeľne ... To je lepšie. Nesadajte si, maratón ešte neskončil!

D-15 min: rozlúčka, prach a malé nečistoty

Popadnite prachovku z peria a odstráňte všetok viditeľný prach v obývacej izbe (knick-knacks, TV TV stand atď.). Trvalo vám to iba dve a pol minúty? Vyzbrojte sa svojím vysávačom a zamerajte sa na obývaciu izbu, pretože tu hostia zostanú najdlhšie.

D-10 min: postarajte sa o vzhľad

Prvý dojem sa počíta veľa. Aby bol vstup do vášho domu reprezentatívny. Odstráňte prepad visiacich plášťov, hromadu obuvi, všetok materiál v šatníku do spálne a zatvorte dvere. V spálni nasaďte pyžamy pod plachty a preložte perinu cez vankúše.

D-5 min: posledný dotyk

Zostáva vám iba päť minút. Vložte mrazené jedlo do rúry, aby vaši hladní hostia privítali dobrý zápach. V obývacej izbe zapaľujte pekné sviečky na konferenčnom stole a začnite pekný zoznam skladieb. Ponechajte len pár svetiel pre tlmenú atmosféru (slabé svetlo je najlepším priateľom večera). Zvoníme pri dverách? Neprepadajte panike, všetko je pripravené. Usmievaj sa a choď otvorený.