Komentáre

Výukový program: vytváranie kvetinových listov

Výukový program: vytváranie kvetinových listov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Oznámenie pre budúce nevesty a ženícha zdôraznené prípravami na ich manželstvo: Nathalie prichádza k vašej záchrane! Praktické rady, nápady na výzdobu a krásu, ale aj náladové lístky a svedectvá, nájdete vo svojom blogu Nevesta v hneve odpovede na všetky otázky, ktoré si položíte. A aj keď ste sa neplánovali vydať, La Mariée en Colère je skutočná zlatá baňa. Nájdete tu napríklad DIY ako je tento, ktorý vás naučí, ako vytvárať kvetinové písmená. Vyberte si odkaz: vaše iniciály pre váš svadobný bar, rýchla poznámka k Dňu matiek alebo nálada pre tento deň na ozdobenie vašej obývačky. Našli ste to? Tak poďme!

Materiál

Budete potrebovať: - kartónové listy (vyberte ich tak, aby tvorili slovo podľa vášho výberu) - novinka: 739781 fréza - striekanie zlatej farby - striekanie laku na všetky povrchy - Oasis pena - nôž - zvitok z celofánu - pekné kvety (použitá Nathalie: plásty, zelené santinis, karafiáty, modré bodláky a craspedia) Trvanie: približne 1 hodina (bez času schnutia farby a laku) ) Cena: približne 30 EUR

Fázy

1. Vystrihnite hornú časť vašich písmen pomocou rezačky: 739781.
2. Krúťte písmená zlatom a nezabudnite maľovať celý vonkajší povrch. Nechajte zaschnúť a potom ich pomocou spreja nalakujte zvnútra a zvonka. Pre tento krok sa neváhajte vydať von a nezabudnite chrániť zem plachtou alebo starými novinami. Nechajte to znova zaschnúť.
3. Odrežte penu Oasis nožom, aby sa každé písmeno úplne vyplnilo.
4. Po narezaní všetkých kúskov ich posypte alebo ponorte do vody, potom ich obaľte celofánom, aby ste nenatočili vaše kartónové listy. Potom vložte všetky svoje penové kúsky späť do písmen. Zvlhčená pena udrží vaše kvety dlhšie ako dva dni.
5. Pichnutím kvetov do peny zakryte všetky vaše listy. Uistite sa, že sú vaše kvety v rovnakej výške a ak je to potrebné, neváhajte ich strihať.

Nakoniec

Vaše kvetinové listy sú teraz dokončené! V tomto návode si Nathalie vybrala lacnú svadobnú kvetinu rôznych farieb a odrôd, ale je len na vás, aby ste vybrali tie, ktoré zodpovedajú vašej nálade a vášmu interiéru!

Vďaka Nathalie z blogu La Mariée en Colère za jej vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich kvetinových listov na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!Komentáre:

  1. Mikinos

    Ušlo mi niečo?

  2. Blakemore

    V ňom niečo je. Je zrejmé, že ďakujem za pomoc v tejto otázke.Napíšte správu