Informácie

Zamerajte sa na Dni dizajnérov

Zamerajte sa na Dni dizajnérov

Veľký parížsky dizajnový festival je späť! Od 1. do 7. júna oslavujú Paríž, Pantin a Puces de Saint-Ouen dizajn počas pätnásteho výročia Dní dizajnérov. Táto udalosť, ktorá je bezplatná a otvorená všetkým milovníkom dizajnu, umiestnená pod témou Skúsenosti a použitia zajtrajška, bude tento rok príležitosťou na demokratizáciu tejto disciplíny a na potvrdenie Veľkej Paríža ako hlavného tvorba, inovácia a experimentovanie. Postupujte podľa sprievodcu prvými informáciami!

Významná a nevyhnutná udalosť pre milovníkov dizajnu

Festival du Design du Grand Paris, podporený ministerstvom kultúry a komunikácie, ministerstvom produktívnej obnovy a mestom Paríž, v roku 2015 uvedie mesto do pohybu okolo investovaných aktérov a ponúkne svoju víziu dizajnu ako vektor hospodárskeho, kultúrneho a sociálneho rozvoja. Miesto výmeny, vytvárania sietí, objavovania a myslenia, Festival D'Days nájde v škole dekoratívnych umení svoju kotvu a bude vyžarovať z pravého brehu na ľavý breh mestom. of Pantin.

Veľká správa pre rok 2015: Fórum Think Life. Priestor na predstavenie sa zajtra určený pre podniky. Vývoj informačných a komunikačných technológií sprevádzaný vznikom nových foriem bývania, práce, mobility a voľného času, vyzýva všetkých, aby kládli otázky a diskutovali o nich a diskutovali o nich. zdieľa základy nových udržateľných spoločenských modelov. Fórum Think Life preto navrhne začať od súčasných foriem tvorby, výroby, distribúcie a spotreby, aby sa prípadným spôsobom spochybnili postupy zajtrajška tým, že sa dizajn a dizajnér dostanú do centra pozornosti. V rámci diskusných konferencií, participatívnych workshopov a výstav pozýva program fóra odborníkov a širokú verejnosť, aby sa podelili o skúsenosti a vedomosti s cieľom porozumieť a analyzovať problémy spojené s budovaním zajtrajšej spoločnosti.

Bohatý program okolo dizajnu na tému Skúsenosti

Od 1. do 7. júna 2015 bude D'Days ponúka bohatý program okolo dizajnu na tému Zážitok: Každodenné skúsenosti, každodenné skúsenosti, dizajn sprevádza náš život na všetkých miestach av každom okamihu. Účel: Oboznámiť verejnosť s tým, že dizajn je súčasťou nášho každodenného života, a to tým, že každý deň objavujeme nové predmety, ktoré používame. Na podporu tohto bodu ponúkne každý účastník zúčastneného sektora: vydavatelia, múzeá a umelecké galérie alebo dokonca umelecká a dizajnérska škola osobnú interpretáciu tejto témy: najmä výstav alebo nových inštalácií. Na tejto udalosti sa zúčastní takmer 90 miest, galérií a múzeí v Paríži.

Nájdite celý program a všetky praktické informácie o D'Days