Ostatné

Konferenčný stolík: ako si vybrať?

Konferenčný stolík: ako si vybrať?

Nie vždy ľahké vybrať konferenčný stolík: rozmery, tvar, materiál ... A potom to všetko záleží na štýle vášho interiéru. Ako to vieš? Hovoríme vám všetko!

Vysoká alebo nízka konferenčný stolík?

Výška konferenčného stolíka závisí od vášho kontextu doma. Ak máte deti, ideálne je vybrať si ich 30 cm od zeme. Na druhej strane, jeden koniec pohovky môže dosiahnuť 60 cm nad zemou: je to však praktické riešenie pri jedle bez sklopenia na polovicu. Mať konferenčný stolík je dobrý, ale ako ďaleko ho umiestniť vo vzťahu k mojej pohovke? Na optimalizáciu priestoru je ideálne zabezpečiť medzi konferenčným stolíkom a pohovkou priestor 60 cm.

Môj konferenčný stolík, vyberiem si ho z akého materiálu?

Hľadáte pohodlie a dlhovekosť? Drevo je bezpečná stávka. Je to vo vašom dome malé? Rovnako sa vám páči profesionálny dekoratér a rozhodnite sa pre sklenený alebo kovový konferenčný stolík: bude vizuálne ľahší, vzdušnejší. Dobrý kompromis: vinobranie liehovinový nábytok, päťdesiate roky a priemyselná inšpirácia. Často kombinujú drevo, sklo alebo oceľ, čím vytvárajú priestrannú a teplú atmosféru.

Okrúhle, štvorcové? Akú formu mám zvoliť?

Ak potrebujete skladovanie, určite oceníte praktické konferenčné stolíky s dvojitým vrchom. Ak chcete zmenšiť veľkosť svojej obývačky, rozhodnite sa pre hniezdenie konferenčných stolíkov: sú ideálne na prispôsobenie rozloženia priestoru podľa okolností. Chceš sladkosť? Okrúhly stôl sa vám k tomu rád zapožičia. Ale ak máte rohovú pohovku, uprednostňujete štvorcový model, bude to jeho najlepší spoločník!
Prezentuje spoločnosť La Redoute Interiors.