Užitočný

5 rohov, ktoré vždy zabudnete vyčistiť

5 rohov, ktoré vždy zabudnete vyčistiťWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Náročné nečistoty na veľkých povrchoch sú jednoduché. Čo je však menej, je venovať pozornosť týmto nespočetným kúskom a úkrytom mimo dohľadu, ktoré časom hromadí prach. vám poskytne tipy na čistenie 5 rohov, ktoré sú zvyčajne vyčlenené.

Rohy svetiel

Tienidlá, stojacie lampy, stropné svetlá ... Na stene alebo nad našimi hlavami sú, sú tu, na dôkaz, a napriek tomu ich zvykneme zabudnúť. Vedeli ste, že čisté žiarovky produkujú o 20% viac svetla? Na efektívne čistenie žiarovky zoberte handričku z mikrovlákna. Ak máte zapustené bodové svetlá, opatrne vyberte žiarovku a vyprášte interiér perím prachovky. Na plastové tiene alebo žiarovky alebo žiarovky z plastu alebo nehrdzavejúcej ocele veľmi jemne na látku striekajte horúcu vodu a biely ocot.

Rohy výhybiek a viacerých zásuviek

Druhé často zapomenuté vybranie: spínače a ich malé zárezy, ktoré hromadia baktérie a prach v priebehu dní. Pretože sú neustále žiadané, je potrebné ich pravidelne čistiť. Z bezpečnostných dôvodov nikdy nevypláchnite zariadenia elektrickým kontaktom s veľkým množstvom vody. Vždy odpojte napájacie prúžky a prerušte napájanie. V obidvoch prípadoch rohy vyleštite handričkou z mikrovlákna.

Otvory kľučiek dverí

Kľučky dverí alebo tieto baktérie hniezda. V prípade mosadzných kľučiek dverí nemôže byť nič jednoduchšie: pomocou dezinfekčných utierok alebo mäkkej handričky odstráňte všetky nečistoty, vysušte ich alebo navlhčite malým množstvom vody.

Skryté rohy kuchyne

Hrany pod pracovnou doskou alebo vybrania skriniek časom zhromažďujú prach, stopy mastnoty, dokonca aj zvyšky jedla. Aby ste zachovali kvalitu týchto povrchov, vyvarujte sa bieleniu, chemikáliám alebo kyselinám, ako aj drsným špongiám. Preferujte špongiu namočenú v umývacom prostriedku alebo vlažnej vode s bielym octom.

Skryté rohy okien

Rámy, kĺby, tvarovky ... toľko skrytých rohov, ktoré zostávajú nepovšimnuté. Pre efektívne čistenie nepoužívajte čpavok a drsné výrobky a používajte mydlo. Znovu vyberte špongiu alebo handričku z mikrovlákna.