Tipy

Testoval som pre vás: Izy z Chronodrive, pripojené pretekárske diaľkové ovládanie

Testoval som pre vás: Izy z Chronodrive, pripojené pretekárske diaľkové ovládanie

Ak je nakupovanie prioritnou potrebou, ktorú sa snažím robiť každý týždeň, tento akt je pre mňa väčšinou obmedzením, ktorému, bohužiaľ, nemôžem uniknúť! A najmä keď mám pred sebou málo času! Našťastie pre mňa som nedávno zistil, že priekopník „jazdy“ vo Francúzsku, spoločnosť Chronodrive, dcérska spoločnosť Auchanu, práve uviedla na trh prvú pripojenú službu vo Francúzsku. Nazýva sa Izy, vďaka malému pripojenému zariadeniu vám umožňuje nakupovať doma, v reálnom čase. Výhoda pre mňa, ktorá pravidelne zneužíva moje nákupné zoznamy. Zaujímalo ma to trochu zaujímavé, chcel som objaviť, čo sa skrývalo za týmto novým konceptom, keď som zase skúšal skener pripojený k rozhraniu IZY. Vysvetlenie!

Hiku: ultra-jednoduché diaľkové ovládanie, ktoré funguje pre každého

Keď diaľkový ovládač prišiel domov, nemohol som odolať dlho predtým, ako som otvoril krabicu, aby som ju rozbalil! Než som to mohol otestovať, prvým krokom bolo vytvorenie zákazníckeho účtu Chronodrive prostredníctvom aplikácie pre iOS a Android. Ak chcete nakonfigurovať IZY, nič veľmi komplikované! Išiel som na záložku „memo“ a potom „nakonfiguruj Hiku“. V dvoch krokoch boli tri pohyby spojené s aplikáciou Hiku.
Prvé pozorovanie: Úspešným návrhom tohto diaľkového ovládača ma okamžite zviedli. Triezvy a rafinovaný je vo forme malého okrúhleho bieleho a kovového puzdra, ktoré sa v prípade potreby môže nalepiť na kuchynskú chladničku. S diaľkovým ovládaním v ruke ma potom zarazila jeho jednoduchosť a ľahké použitie. Aby to fungovalo, nič veľmi komplikované! Musel som naskenovať čiarový kód stlačením kovového tlačidla na diaľkovom ovládači alebo diktovať svoj nákupný zoznam Hiku, keď čiarový kód chýba alebo mi došiel čas. V priebehu dní som bol schopný doplniť svoj nákupný zoznam s ubezpečením, že na nič nezabudnem. A to zábavným a hravým spôsobom!

Staňte sa členom IZY


Môj nákupný zoznam sa vyplnil, potom som sa prihlásil na svoj zákaznícky účet Chronodrive. Na karte poznámok sa mi podarilo zistiť naskenované články. Bonus, potešilo ma, keď som videl, že IZY je založená na znalosti mojich preferencií. Tým, že poviem „šunka“, môžem v mojej poznámke objaviť tri najdôležitejšie produkty. Bol som však sklamaný, keď som zistil, že skenovaním vrecka z dubového listu som skončil s toaletným papierom. Nakoniec, z dvanástich naskenovaných článkov, šesť skutočne zodpovedalo produktom, ktoré som chcel. Trochu sklamanie z aplikácie, ktorá stále stojí 29,90 eur! Moja objednávka potvrdená, musel som počkať pol hodiny, kým som mohol ísť do najbližšej predajne Chronodrive, aby som vyzdvihol svoje pochôdzky. Dnes už pre mňa nemusím prechádzať police ... Vďaka aplikácii Izy sa všetko robí automaticky z domu a to sa mi páči! Cena služby IZY: 29,90 eur