Tipy

Molino, návrat elektrického mlynčeka na kávu

Molino, návrat elektrického mlynčeka na kávu

Milovníci kávy poteší nový mlynček na kávu značky Melitta. Volá sa Molino a je elektrický. Predstavujeme toto nové dieťa na trhu.

Espresso alebo ležiace?

Nový riad má silné stránky. Má 17 rôznych úrovní brúsenia. V jednom, môže pripraviť 17 rôznych druhov kávy. Jednoducho si musíte zvoliť úroveň jemnosti želanej múčky: od najjemnejšej múky pre aromatické espresso s plným telom až po najhrubšiu kávu pripravenú napríklad v piestovom alebo filtračnom kávovare. „Elektrická mlynček na kávu Melitta Molino® presne mele kávové zrná podľa vašich požiadaviek. „priznáva taliansku značku, uznávaného špecialistu na prípravu kávy a nápojov na báze kávy. Rovnomerná jemnosť mletia sa získa úpravou vzdialenosti medzi dvoma mletými kameňmi. Inovácia, ktorá umožňuje tomuto typu mlynčeka na kávu používajú ich aj odborníci na kávu.

Zjednodušená ergonómia

Molino bolo navrhnuté tak, aby vyhovovalo všetkým domácnostiam. V skutočnosti,„Konštrukcia a výkonný motor zariadenia zaručujú v krátkom čase výnimočný výsledok.“ Má nádobu na fazuľa s kapacitou 200 gramov a automaticky mele požadované množstvo fazule. Potom si môžete pripraviť určitý počet šálok kávy, až 14 šálok. Káva môžete zbierať aj vďaka nádrži na zber mletej kávy. Ďalší tip, čistenie je veľmi ľahké: brúsny kotúč, násypka z kávových zŕn a kryt sú odnímateľné. Spotrebič sa automaticky vypne, len čo bolo požadované množstvo rozdrvené. Okrem toho má nízku spotrebu energie. V podstate to má všetko!
Elektrický mlyn Molino, Melitta, cena: 49,95 € Viac informácií na //www.melitta.fr/