Komentáre

Ktoré rastliny slúžia na detoxikačný čaj?

Ktoré rastliny slúžia na detoxikačný čaj?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ako každé jar, naplánujete veľké čistenie vášho interiéru. Odkladáte, čistíte a odchádzate na dobrom základe. Rovnako ako každé jar, premýšľate aj o svojej budúcej dovolenke a svojej línii. A ak si túto jar vyberiete detox. Toto ošetrenie, ktoré môže trvať niekoľko dní, vám umožní očistiť vaše telo a nabiť batérie. Ako na to? Aby sme to zistili, kontaktovali sme Patriciu Lerayovú, naturopatku, trénerku a lektorku zdravého života v Angers.

Čo je detox?

Detox je liek, ktorý, ako už názov napovedá, detoxikuje telo. Tento je denne vystavený mnohým agresiám, ako sú stres, únava, zlá strava, fyzická nečinnosť alebo dokonca znečistenie. Dvakrát ročne sa musí pomôcť detoxikačnou liečbou. Toto musí sprevádzať zavedenie nových opatrení týkajúcich sa životného štýlu.

Hovoríte nám, že musíme urobiť dve detoxikácie ročne? Vysvetlite nám?

V skutočnosti sa odporúča robiť dve detoxikačné liečby ročne. Prvý sa vykonáva na jar, zameriava sa na funkcie pečene, a teda na pečeň. Rastlinami, ktoré majú radi jarný detox, sú púpava, brezová šťava, bodliak, rozmarín a chrysantellum. Na jeseň sa detox zameriava na obličkové funkcie, a teda na obličky. Rastliny, ktoré sa uprednostňujú, sa líšia, pretože sme opäť nasadili brezu, borievku, piloselle a vres.

Ako správne používať infúziu detox?

Rastliny, ktoré chcete použiť, musíte dostať ako súčasť svojho detoxikačného prípravku a potom si pripravte infúziu v súlade s odporúčanými dávkami. Aby bol váš detox na báze infúzie prospešný, mali by ste ho vypiť každý deň najmenej 3 veľké šálky.

Existujú nejaké rastliny, ktorým sa treba vyhnúť?

Áno, vyhnite sa všetkým rastlinám a vypúšťaniu infúzií. Posledne menované sú len obsahom na napadnutie vody prítomnej v tele. Je to užitočné a nemalo by sa to znižovať! Ľudia, ktorí sa rozhodnú pre odtokovú liečbu, najčastejšie končia detoxikáciou veľmi unavení. Takže nemá zmysel.

Poradili ste nám, aby sme zaviedli opatrenia týkajúce sa životného štýlu, ako to urobiť?

V skutočnosti, okrem detox, musíte zaviesť opatrenia životného štýlu. Vyžaduje si to vyváženú stravu, v ktorej priemyselné jedlá alebo tie, ktoré nie sú prispôsobené nášmu telu, nemajú miesto. Napríklad uprednostnite vody so suchými zvyškami menej ako 100 a rozhodnite sa pre doplnkovú jednoduchú stravu. Skladá sa z výroby ovocných, zeleninových a bylinkových kokteilov, ktoré posilňujú vaše telo a poskytujú mu všetky potrebné živiny.

Existujú rozpory s detoxikaciou?

Áno, mali by ste sa vyhnúť detoxuácii, ak ste unavení. Ak niekoľko dní po začiatku liečby začne únava, okamžite zastavte. Je to tak, že váš organizmus nepodporuje.Komentáre:

 1. Cingeswiella

  These are all fairy tales!

 2. Kajilar

  Certainly. It was and with me.

 3. Alphonsus

  Je to pozoruhodná, veľmi užitočná informácia

 4. Wilburn

  Pamätám si raz a navždy!

 5. Vladimir

  In my opinion you are wrong. Zadajte, budeme diskutovať. Napíš mi v PM.Napíšte správu