Informácie

Asko uvádza na trh panoramatický plynový stôl

Asko uvádza na trh panoramatický plynový stôlWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Novým lákadlom v Asku je panoramatický sklenený keramický sklenený stôl. Všetci vieme, že skvelí kuchári sú fanúšikmi plynového varenia. Asko, švédska značka domácich spotrebičov, ich chcela potešiť novou varnou doskou, ktorá má dve špeciálne vlastnosti: široký formát a dva veľmi silné ohňa na varenie v ázijskom štýle wok. Prezentácia.

Špičkový model

Tento nový panoramatický model má 4 horáky vrátane dvoch horákov Volcan Fusion Wok, ktoré môžu dosiahnuť 6000 Wattov. Otvory horáka sú v skutočnosti navrhnuté tak, aby vzdialenosť medzi plameňom a dnom nádoby bola čo najkratšia. Výsledok: energia je koncentrovaná a distribúcia tepla je rovnomerná po celom povrchu nádoby. Tento trojitý plameň tak reprodukuje výhody varenia ázijského wok. K dispozícii je tiež nepretržité nastavenie plameňa, čo je užitočné pri varení receptov. Vďaka inteligentnému individuálnemu digitálnemu časovači a stopkám plynu si môžete pozrieť čas varenia jedla.

Ale tiež elegantné

Plynový stôl HG1145AB je šírkou 1,10 m široký do hĺbky 40 cm. V čiernom keramickom skle s jemne brúseným rámom z nehrdzavejúcej ocele má triezvy a rafinovaný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. Ergonomické usporiadanie horákov na stole využíva všetky dostupné priestory. To umožňuje súčasné použitie wok, panvice alebo dokonca veľkých kvetináčov. Na strane údržby sa stôl skladá z troch jednoduchých častí, ktoré sa dajú v umývačke riadu rozobrať a vyčistiť. Z bezpečnostného hľadiska sa prívod plynu okamžite preruší pri najmenšom prievane alebo prítomnosti vody na doske.
Cena: 1 880 eur Viac informácií na //www.asko-electromenager.fr/