Komentáre

France Tricot kolektívne: pletenie v slobode

France Tricot kolektívne: pletenie v slobode


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Sú tri. Pletú božsky dobre a robia to v centre mesta. Celé roky sme obdivovali úspechy mesta Collectif France Tricot (CFT). Emmanuelle Esther, Solène Lebon-Couturier a Céline Lacôme-Hulin vytvorili tento kolektív v roku 2008. Odvtedy CFT nikdy neprestáva investovať do mesta, pletie okolo stĺpov, bariér a šedivosti ... Pretože možnosti odišiel pletenie sú nekonečné, tieto veľkorysé pletařky preskúmať je pre naše najväčšie potešenie! Stretnutie s jedným zo zakladajúcich členov CFT: Emmanuelle Esther. Mohli by ste predstaviť kolektív France Tricot? Emmanuelle Esther: CFT sa narodil v roku 2008 po našom stretnutí, Solène, Céline a ja, na Facebooku a Myspace.

Emmanuelle od Solène Lebon-Couturier / Autoportrét od Solène Lebon Couturier (všetko je ručne pletené)

Čo vás viedlo k vytvoreniu tohto kolektívneho dokumentu? E.E .: Rovnakú túžbu sme mali aj inak a Solène ponúkol vytvorenie kolektívu na zdieľanie niektorých našich projektov.

Pletenie CFT, 2007

Ako môže pletenie zmeniť spôsob, akým sa ľudia pozerajú na mesto? E.E: Pouličné pletenie bolo pre nás spôsobom, ako zdieľať našu vášeň. Druh voľného, ​​veľkého a voľného výstavného priestoru. Myšlienka pridania textilného a farebného materiálu sa nám páčila v dosť sivom prostredí. Súčasťou našej motivácie bolo aj prekvapenie a vypočúvanie okoloidúcich.

Malí psi Emmanuelle Esther a krásne úplety

Ako môže pletenie znovu vytvoriť puto medzi ľuďmi? E.E .: Rovnako ako všetky manuálne práce, je pripravený vymieňať si a vymieňať si techniky a štýly. Počas našich pletacích aperitívov sme si všimli, že ľudia komunikovali ľahko, pretože mali spoločný vkus a túžbu po ňom si vymeniť.

Kytica kvetov pletená Emmanuelle Esther

Aký bol váš obľúbený úspech počas CFT? E.E .: V skutočnosti máme veľa obľúbených projektov, pretože je to vždy iné dobrodružstvo, ale 2 film nás obzvlášť označil Slučka že sme to urobili s Nathanom Besse a prezentáciou Kookai: //cft.net/notre-vitrine-de-noel-chez-kookai/ Viac informácií na blogu CFT: cft.net Ale aj na webe Autor: Solène Lebon-Couturier: //www.behance.net/Lebon-Couturier A to Emmanuelle Esther: //emmanuelle-esther.tumblr.com/ Solène robí pletené portréty na objednávku, zatiaľ čo Emmanuelle vyrába kytice tiež na mieru nevesty.Komentáre:

 1. Manuel

  Who knows it.

 2. Sarg

  I consider, that you are mistaken. I can defend my position.

 3. Gabirel

  Your answer is incomparable ... :)

 4. Braktilar

  Lovely answerNapíšte správu