Užitočný

Pred / po: Vytvorte si vlastné úložisko v hlavnej spálni

Pred / po: Vytvorte si vlastné úložisko v hlavnej spálni


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Od vstupnej haly do kuchyne, cez obývaciu izbu a hlavnú spálňu, musia skladovacie priestory vyhovovať potrebám funkčnosti špecifickým pre každý priestor. Z inšpirácie? Nechajte sa zviesť zábleskami geniality zo 100% ženského tímu agentúry. Steny majú uši, ktoré úspešne stavia na využitie a optimalizáciu priestoru využitím skrytých rohov tejto rodičovskej spálne. Výsledok: vlastná miestnosť s viacerými úložnými priestormi. Objavenie obrázkov na týchto stránkach ako žiadny iný. rozloha : 12 m² rozpočet : 8 700 EUR HT vrátane colných poplatkov (bez poplatkov za dekorácie a agentúry)

Optimalizujte priestor


pred: Táto rodičovská spálňa s trochu starou dekoráciou musí byť so svojimi uhlovými objemami a impozantným nábytkom úplne prepracovaná. Ciele: prerozdeliť nábytok tak, aby sa priestor vetral a získal tekutosť.
after: Spravovanie priestoru tak, aby nedošlo k uduseniu miestnosti, nie je vždy ľahká úloha. Vďaka premyslenému usporiadaniu priestoru a starostlivej výzdobe získala miestnosť harmóniu. Odvod komína bol odstránený z dôvodu zjednodušenia objemu a obnovy priestoru. Doteraz v blízkosti malého vysokého okna je teraz posteľ umiestnená vedľa predných dverí, aby sa ľahšie pohyboval. Bonus, miestnosť získala priestor od 11,7 m² do 12 m²!

Vytvorte vlastné úložisko


pred: V tejto malej miestnosti majitelia snívali o priestore na úhľadné uloženie svojich vecí, s priestorom na obuv, jedným na nohavice, košele, šaty ...

after: Valérie Laporte-Volatier a Charlotte Soisson-Lenormand si vymenili starý ružový šatník za uskladnenie na mieru. Za týmto účelom sa vytvoril kus nábytku v polovičnej výške a šatňa. Tá pozostáva z šatníkovej časti s posuvnými dverami a časti skrinky s mnohými zásuvkami a policami. Tieto úložné priestory, ktoré sú vyrobené na mieru, umožňujú racionalizovať priestor bez toho, aby ho rušili, zoskupiť niekoľko funkcií a tým zabrániť šíreniu štandardného nábytku, ktorý má často tendenciu zmenšovať priestor a nemá funkčnosť. Bonus: úložný priestor je prispôsobený spálni, už nie je zbytočný priestor. Valérie Laporte-Volatier a Charlotte Soisson-Lenormand, Agence Les Murs a uši