Komentáre

Nový kuchynský stroj MAxximum od firmy Bosch

Nový kuchynský stroj MAxximum od firmy BoschWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Upozornenie pre milovníkov pečiva! Ak máte radi šľahačku, našli sme pre vás zariadenie! Je pravda, že nič ako domáci šľahačka! Medzi novými výrobkami ponúka značka Bosch nové zariadenie, ktoré prevratne zmení vaše dezerty! Je to dokonalý nástroj, ktorý vám nikdy neunikne, ale tiež to, čo pripraví ľahké a chutné recepty na leto!

Výkonné zariadenie hodné profesionálov!

Kuchynský stroj Bosch má výkon 1600 W a má sedem rýchlostí a funkciu impulzov. Ďalšia automatická funkcia, ktorá sa nazýva SensorControl, vám umožňuje náhle uspieť na šľahačke av rekordnom čase! Všimnite si amatérskych kuchárov, ktorí nechcú kontrolovať, či sa ich krém dobre darí. Senzory stroja neustále merajú konzistenciu krému. Môžete pokračovať vo varení niečoho iného! Ďalšia veľká výhoda: Kuchynský stroj sa automaticky zastaví, len čo bude šľahačka pripravená! Pokročilá technológia však neznižuje konštrukciu zariadenia! Tento veľmi prepracovaný model bol vyrobený výlučne z kovu, zatiaľ čo ovládacie tlačidlá sú z lešteného chrómu.

Premyslené súpravy a príslušenstvo

Kuchynský stroj má cukrársku súpravu, ktorá nemá nič závidieť na vybavenie profesionálov. Táto súprava sa skladá z háčika na pečenie z nehrdzavejúcej ocele, metly na šľahanie z celého kovu s nastaviteľnou výškou (v závislosti od požadovaných množstiev) a šľahačky na miešanie z nehrdzavejúcej ocele so silikónovým poťahom (ľahšie sa mieša a zoškrabte boky misky). Najviac? Všetky doplnky sa dajú ľahko pripevniť. A nakoniec, sklenená miešacia misa „Thermosafe“ odoláva kolísaniu teploty, čo je ideálne, ak meníte recepty!
Bosch, kuchynský stroj Maxximum, MUMXX20T, 799,99 EUR