Tipy

Rady pre krajinu: gurmánska záhrada

Rady pre krajinu: gurmánska záhrada


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Gluttony je pekná chyba, ktorú musíte vedieť, ako sa kultivovať s poéziou a štedrosťou. S trochou fantázie, niekoľkými dobrými nápadmi a množstvom aromatických rastlín a kríkov červeného ovocia sa môžu aj tie najskromnejšie záhrady zmeniť na malý epikurský raj, kde môžete prijať svojich najbližších priateľov.

Ako zariadiť záhradu?

V čase aperitívu relaxujú hostia na ležadlách, ktoré vdýchnu vôňu levandule a kvitnúce ruže. Sadrokartón na kolieskach sa posúva po bridlicovej terase a umožňuje vám vybrať vetvičku mäty alebo verbeny na vylepšenie pohára limonády alebo koktailu. Kým zeleninové špajle zhnednú na grile, diskusie okolo záhradného baru pokračujú. Malé nožnice odrezali niekoľko listov z bazalky a pažítkových rastlín, ktoré rastú v strede tyčinky. Po skončení hostiny si hostia môžu vyzdvihnúť zákusok v záhrade: ríbezle, maliny, jahody a hrozno sú po výbere omnoho lepšie. Nakoniec vás veľké vonkajšie poufty pozývajú, aby ste si zdriemli v tieni baldachýnov ... Šťastie!

Myšlienka záhradníka

V tejto záhrade si hostia vyberajú bylinky, reďkovky a ovocie, ktoré chcú ochutnať. Najchutnejšie odrody boli vysadené v praktických kvetináčoch a uprostred baru bol vykopaný kanál na pestovanie aromatických látok s odtokom dažďovej vody. Jednoduchšie, môžeme tiež nainštalovať zakladač bazalky v strede stola!

Príslušenstvo


Záhradný bar Ak stále viac značiek ponúka záhradné bary, môžete si ich nechať postaviť na mieru podľa rozmerov vašej terasy. Môže skryť celú vonkajšiu kuchyňu alebo jednoduchý gril.
Kôš na kolieskach Kolesové koše pretekajúce šalátmi, mätou a slovesou prinášajú do tejto záhrady veľa osobností. Ak vo svojom záhradnom centre nenájdete žiadne, zvážte umiestnenie svojich nádob na skateboard!
Sadzače zinku Niekoľko sadeníc na zinok je zavesených pozdĺž záhradnej kuchyne, na dosah kuchára. Nainštalujte si tyč alebo jednoduchú poličku, aby ste ich umiestnili, a voila!

Rastliny


jarabiny Ríbezle (Ribes rubrum „Wilder“), čierne ríbezle (Ribes nigrum „Bigno“), malina (Ribes idaeus , „Fialová“, „Topla“ a „Surprise d'Automne“), jahoda, vínna réva skoro, modrá vínna muškát…
aromatický Mätová mäta, šalát, pažítka, reďkovky, rozmarín, omáčka z bobúľ…

Odhadovaný rozpočet

Rozpočet na výstavbu tejto záhrady do značnej miery závisí od kvality materiálov a doplnkov. Spočítajte si najmenej 2000 € za bar, stoličky, prístrešky, krytinu a rastliny ... Naše praktické záhradné videá