Ostatné

NutriJus2, nový odšťavovač od spoločnosti Siméo

NutriJus2, nový odšťavovač od spoločnosti Siméo


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Leto sa rýchlo blíži a túžba po čerstvosti! S cieľom uspokojiť tých chamtivých a narušiť vaše dni, Siméo uvádza na trh nový odšťavovač. Umožní vám konzumovať „5 druhov ovocia a zeleniny denne“ rôznymi spôsobmi. Redakčný personál vám povie viac o tomto malom prístroji, ktorý revolucionizuje vaše dni!

Odšťavovač, ktorý uprednostňuje prírodné

Vďaka tomuto novému zariadeniu sa príprava vašich štiav uskutoční okamžite. Už nemusíte olúpať alebo rezať! Stačí vložiť ovocie alebo zeleninu do extraktora a vychutnať si čerstvý prírodný nápoj. Aby sa zachovali všetky vitamíny prítomné v ovocí a zelenine, NutriJus sa stará o triedenie vďaka dvom džbánom. Chutná šťava vychádza s jasnou textúrou a bez peny.

Rôzne recepty

Vyrábajte originálne nápoje! Zmiešajte a diverzifikujte ovocie a zeleninu, aby ste menili radosti a výhody každodenného života. „Domáce“ vám umožňuje šitie na mieru. Pre tých najťažších a najkreatívnejších vám NutriJus2 ponúka možnosť vyrobiť si vlastné sorbety. V prípade veľkého tepla stačí do zariadenia vložiť ovocie, ktoré ste predtým zmrazili, a všetko sa postará. Akonáhle je sorbet vyrobený, okamžite sa zje. Na rozdiel od iných lisov dokáže robot aj pri zmrzline udržiavať vitamíny, minerálne soli, enzýmy a stopové prvky vďaka svojej pomalej rotácii.
Využite svoju dovolenku bez námahy, pretože čistenie je tiež veľmi jednoduché. Extraktor sa ľahko rozloží, prepadne pod tečúcou vodou trením priloženou kefou a všetky zvyšky sa uvoľnia. Simeo, NutriJus2 PJ555 odšťavovač, cena: 229,99 eur Viac informácií na //www.simeo.tm.fr/