Komentáre

Pred / po: V haussmannovskom byte vytvorte master suite so šatňou

Pred / po: V haussmannovskom byte vytvorte master suite so šatňou

Majitelia tohto elegantného apartmánu v haussmannovskom štýle, ktorý sa nachádza v Issy les Moulineaux, snívali o veľkom nadštandardnom apartmáne vrátane spálne, kúpeľne a šatníka. Vyzvali architekta DPLG Charlotte Soissons Lenormand a dekoratérku interiérov Valérie Laporte-Volatier z agentúry Les Murs, aby si predstavili svoj ambiciózny projekt. Výzva: prehodnotiť priečky a existujúce povrchy troch miestností, ktoré už nespĺňajú životný štýl majiteľov, pričom si zachováva staré prvky, vďaka ktorým je priestor očarujúci: parkety a lišty. oblasť: 30 m²

Usporiadanie miestností typických pre interiéry Haussmannpred: V tomto byte Hauts-de-Seine zostalo rozdelenie miestností starých haussmaniánskych obydlí: sled malých miestností, ktoré sa zhodovali v ich zložení as neurčitým rozdelením. Účel preto: prehodnotiť zväzky s cieľom vytvoriť pohodlnú hlavnú spálňu s priľahlou šatňou a kúpeľňou spojením malej spálne so zanedbanou výzdobou, neosobnej chodby a nezmyselnej obývacej izby bez jednoty. Je na tíme, aby túto miestnosť vytvoril a zariadil a vyvinul dekor, ktorý bude zodpovedať vkusu a očakávaniam zákazníkov.

Znovuzjednotenie troch priestorov


after: Úspešná stávka, pod dohľadom majiteľov, Charlotte a Valérie zlúčili a zmodernizovali priestor! Starostlivé a premyslené renovačné práce obnovili celú jeho krásu do tohto krásneho, pohodlného a svetlého priestoru. Keď boli staré oddiely zničené, tím nainštaloval nové oddiely, čo umožnilo navrhnúť túto hlavnú spálňu s rozlohou 30 m², ktorú majitelia chceli. Na zachovanie pôvodného charakteru priestoru boli parkety brúsené a zasklené. Podobne na úrovni starých priečok bol položený parket identický s pôvodom, takže dnes je ťažké rozlíšiť staré parkety od nových. Aby sa splnili veľmi presné špecifikácie majiteľov, agentúra podľa nového usporiadania prevzala aj elektrický plán rôznych miestností.

Medzi tradíciou a modernitouafter: Ak majitelia chceli funkčný priestor, snívali tiež o prekrásnej atmosfére, kde sa mohli vyhrievať, snívať alebo prať. Takto boli miestnosti, ktoré boli kedysi zanedbávané a chýbali jednota, transformované do teplej a útulnej hlavnej spálne, v ktorej prevláda drevo a svetlé farby.
Tím spojil kúzlo starých dekoratívnych a architektonických prvkov s moderným nábytkom a ozdobnými doplnkami: grafické koberce a vankúše, oválne zrkadlá, šatňa s dverami s čistými líniami. Walls Agency má uši