Komentáre

Testoval som pre vás: kuchynský procesor KitchenAid

Testoval som pre vás: kuchynský procesor KitchenAid


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Najnovší prírastok do rady Artisan od KitchenAid sa nazýva kuchársky procesor a tento multifunkčný kuchynský robot vám to urobí všetko - prinajmenšom v kuchyni! Kuchynský robot KitchenAid Artisan Cook má retro dizajn značky a sľubuje jednoduché a presné použitie. Testovali sme to v kancelárii a povieme vám všetko.

Kuchynský kuchynský robot

Pomocou kuchynského procesora KitchenAid je možné čokoľvek: variť, smažiť, napariť, dusiť, pripraviť cesto, nakrájať, miesiť, mleté, pyré, premiešať, emulgovať, rozšľahať, otočiť a premiešať. A áno, to všetko! Sporák all-in-one od KitchenAid ponúka 6 automatických režimov varenia, pretože toľko skratiek, ktoré vám umožňujú dokonalý pokoj: robot vyberie správnu rýchlosť otáčania príslušenstva a správnu teplotu pre vás. Nemáte čo robiť. Robot sa stará o všetko! Aplikácia kuchárky (AppStore a Google Play) vám umožní nájsť nové nápady na recepty.

Bolonské cestoviny podľa kuchára

A čo testovanie tohto krásneho robota v kancelárii? Niektorých kolegov považujem za pripravených na kulinárske morčatá a na trh s vývojom penne bolognaise. Recept je prevzatý z knihy receptov KitchenAid. Vybral som si to, pretože bolonské cestoviny sú vždy dobrým nápadom, a preto sa zdá, že z knihy vyplýva, že nebudem potrebovať žiadne iné príslušenstvo, ako je príslušenstvo dodávané s robotom. A keďže som v kuchyni, vyhovuje mi to, pretože nemám rúru, mandolínu ani reznú dosku. Je to tête-à-tête medzi robotom KitchenAid a mnou - a mletým mäsom. Zložky: - 200 gramov olúpanej cibule - 1 strúčik olúpaného cesnaku - 5 polievkových lyží olivového oleja - 500 gramov mletého mäsa - 100 gramov údenej slaniny - 800 gramov konzervovaných nakrájaných paradajok - 2 kocky mäsový vývar - 1 hrsť čerstvej bazalky - 500 ml vody - 500 gramov tepelne neupraveného penne Príprava penne Bolognese: Nainštalujem do misky čepeľ „Multiblade“. Dal som cibuľu a cesnak. Sekám 5 sekúnd pomocou tlačidla „pulz“.
Čepeľ nahradím mixérom „StirAssist“, do misky pridám olej, mäso a slaninu. Vyberiem program MIJOTER7, stlačím štart, obrazovka oznámi: "krok 1". Stlačím tlačidlo Štart a ponechám robota 5 minút pri 130 ° C. Robot si vybral všetky nastavenia teploty samostatne. Nechal som ho, aby to urobil. Po ukončení kroku 1 pridám paradajky, kocky, bazalku, vodu a pri odstránení viečka zatvorím veko. Stlačím štart. A ja sa vraciam, aby som sa venoval svojej činnosti.
Po kroku 2 bude kancelárska kuchyňa dobre vonieť! Cestoviny z balenia pridám do omáčky. Ľudia mi hovoria: „Ale nikdy sa to nebude variť!“ Áno, robot sa stará o všetko. Stlačím štart, zavriem čiapku a pustím.
Pri stole!

Cook procesor: verdikt

Týmto receptom na bolonské cestoviny som bol schopný nakŕmiť 6 hladných úst (vrátane bane). Požiadal som vyššie uvedené ústa, aby zaznamenali svoje jedlo: moje cestoviny verzie KitchenAid dostali v priemere 8/10. Výborne KitchenAid - neodvážim sa túto poznámku uviesť na základe mojich schopností pri varení ... Takže prídem k druhému bodu: kuchársky procesor pre mňa VŠETKO urobil VŠETKO. Nakoniec, aby som bol úprimný, musel som urobiť dve veci: olúpať strúčik cesnaku a cibuľu. To je všetko. Nepotreboval som nič iné ako robota - pripomínam vám, že som bol v kancelárii! Robil všetko sám ako dospelý a šíril sladkú vôňu duseného jedla v kanceláriách. 3. pozitívny bod: Procesor Cook je veľmi krásny. O niečo menej masívny ako tieto náprotivky - kapacita jeho misky je však viac ako pohodlná, 4,5 litra, oproti 3,3 litra pre Thermomix TM5 od firmy Vorwerk - a to vďaka vysokej konštrukcii. Kvalita KitchenAid: povrchové úpravy sú ošetrené celokovovým robotom. Ďalšou výhodou av neposlednom rade je jednoduché použitie. Jedna obrazovka, niekoľko tlačidiel. Jediný negatívny bod, ktorý by som poznamenal: hmotnosť stroja. Povedzme, že akonáhle si nájde svoje miesto vo vašom pracovnom pláne, je lepšie ho nemusí každý deň presúvať. Kuchynský robot KitchenAid, farba jablka lásky, 1029 EUR To znamená, že chcete nechať objednávky svojej kuchyne na KitchenAid, však? Ako sa snažíte vyhrať kuchynský robot KitchenAid pomocou našej veľkej súťaže?