Tipy

Whirlpool Supreme No Frost Signs Koniec rozmrazovania

Whirlpool Supreme No Frost Signs Koniec rozmrazovania

Nový sortiment chladničiek Whirlpool je vybavený technológiou s názvom No Frost, ktorá vás ušetrí od mnohých rozmrazovacích operácií. Redakcia vám povie viac o tejto malej revolúcii!

No Frost, No Ice!

Whirlpool mal v oblasti domácich spotrebičov vždy veľké ambície a tentoraz značka rieši problém každodenného života: ľad v našej chladničke! Systém proti zamŕzaniu, ktorý bude vybavený novým radom kombinovaných chladničiek a mrazničiek Whirlpool, skutočne zabráni tvorbe námrazy v chladnom priestore.
Táto technológia významne zlepší kvalitu konzervovania potravín tým, že zabráni akejkoľvek tvorbe ľadu. A preto nie je potrebné rozmrazovať. Studený vzduch je vetraný v hlboko zamrznutej časti, aby sa zabránilo mrazu. Tento studený a suchý vetraný vzduch okrem toho obmedzí prítomnosť mikroorganizmov, takže jedlo sa môže skladovať takmer kdekoľvek. Okrem toho nedochádza k prenosu chuti ani zápachu, čo vedie k lepšiemu konzervovaniu potravín. Udržiavaním teploty blízko 0 ° C v komore Activ0 ° vytvára nový chladný priestor ideálny na konzerváciu mäsa a rýb. Veľká nevýhoda tohto systému; má vyššiu spotrebu energie.

Trochu viac ...

Verzie Premium Plus radu Supreme NoFrost sú skutočné objekty spojené so smartfónom alebo tabletom prostredníctvom aplikácie 6ème Sens Live. Niektoré funkcie ponúkajú zoznam potravín v chladničke s uvedením dátumu spotreby. Automatická správa vás upozorní na koniec produktu. Super praktické!
//www.whirlpool.fr/