Informácie

Posteľ Murphy pre malé priestory

Posteľ Murphy pre malé priestory

Posteľ Murphy je moderná a moderná. V malom priestore vyniká ako hlavná výhoda, ktorá vám umožní spať v kvalitnej posteli a zároveň mať pohodlný životný priestor. K dispozícii je veľa modelov, ktoré vám umožňujú vybrať si posteľ, ktorá vyhovuje vašim potrebám, ako aj vašim dekoratívnym želaniam. Poďme k objavu veľmi šikovného nápadu.

Ušetrite miesto s posteľou Murphy

Princíp postele Murphy je upratať každý deň. Takto plne využívate svoj životný priestor bez toho, aby ste obetovali kvalitu svojej postele. Murphyho posteľ, ktorá je skutočnou alternatívou pohovky, má rôzne podoby. Posteľ môže byť uložená vysoko, proti stene alebo pod plošinou, v ktorej sa nachádza jedálenský kút, stôl alebo malá obývacia izba. Vďaka vynaliezavosti tohto konceptu nemusíte každý deň opakovať svoju posteľ!

Prispôsobený priestor prispôsobený vášmu interiéru

Posteľ Murphy môže mať tiež formu kombinovaného nábytku. Ponúka modul knižnice, stola a postele, ktorý je všetko, čo potrebujete na vybavenie študentského štúdia. Vďaka posteli Murphy sa každý malý priestor prispôsobí. Reálna ekonomika!

Vyberte si posteľ Murphy

Niekoľko značiek sa špecializuje na dizajn postelí Murphy. Medzi ňou je François Desile, ktorý ponúka nábytok všetko v jednom zloženom z knižnice, písacieho stola, rôznych úložných priestorov a samozrejme postele. Sada má požadovaný tvar pomocou diaľkového ovládača. Hodnotenie! Espace Loggia je ďalším tvorcom mezanínu vo Francúzsku. Značka vie, ako rozumieť najmenším priestorom, aby z nich urobili príjemné a dokonale vybavené obytné priestory. Ich špecialitou je pohyblivé lôžko, ktoré umožňuje bez námahy upravovať jeho interiér. Posteľ ide hore, aby dosiahla strop. Nižšie, ako si želáte, môžete umiestniť stôl, komodu alebo malú obývačku.
Neváhajte požiadať o radu! Existuje tiež šitý na mieru.