Informácie

Pred / Po: V kúpeľni sa objaví neoustrálsky vzhľad!

Pred / Po: V kúpeľni sa objaví neoustrálsky vzhľad!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jenna Sue je grafická dizajnérka a blogerka počas svojich hodín voľného času. Mladá žena, zanietená recykláciou a dekoráciou, prešla v roku 2015 rekonštrukciou kúpeľne vyhradenej pre hostí, aby jej dala útulnejší štýl. Izba bola vyrazená v 70-tych farbách od podlahy po strop a nepotešila sa mladá žena alebo jej manžel. Po niekoľkých týždňoch práce, troche zotavenia a veľa trikov dostala táto malá kúpeľňa bez štýlu šokové zdvíhanie a teraz športovo vyzerá ako najúspešnejší novorenesančný vzhľad.

Vymažte celkový vzhľad 70. rokov

Pred: Keď Jenna Sue získala tento krásny vidiecky dom, muselo sa všetko skontrolovať na strane dekorácie. Aj keď je dom čistý a dobre udržiavaný, štýl a zariadenie vytvorené bývalými majiteľmi už nie sú aktuálne! V kúpeľni pre hostí vládne béžová ruža a má prednosť pred všetkými prvkami. Od podlahy po strop, vrátane márnosti a ozdobných doplnkov, ho len vidíme! Jenna Sue sa preto rozhodla prelomiť existujúce prvky (vaňa, obklady atď.) A všetko vrátiť späť, aby do miestnosti vniesla nový retro-inšpirovaný vzhľad.
po Izba už nevyzerá ako pôvodne: staré prvky zmizli v prospech oveľa teplejšej a súčasnej atmosféry. Jenna a jej manžel sa uistili, že prelomia hladký vzhľad - trochu kýč - starých prvkov vsádzaním na drevo, ktoré je teraz k dispozícii vo všetkých jeho formách. Pár sa rozhodol pre pekné obloženie v Celadon zelených tónoch na stenu. Pokiaľ ide o podlahu, zdobia ju cementové dlaždice s retro vzormi, ktoré dokonale ladia s novou dekoráciou. Jenna a jej manžel boli konečne schopní nainštalovať veci, ktoré našli v priebehu mesiacov (vinobranie, liatinová vaňa s levou nohou ...) po tom, ako ich trpezlivo obnovili. Obnovený duch je prítomný v celej miestnosti prostredníctvom mnohých prvkov a dodáva dekorácii nádych autentickosti, ktorý mu chýbala. Medzi paletou premenenou na stojan na uteráky, zvetranú dosku, ktorá sa stala poličkou a umývadlom, Jenna a jej manžel preukázali veľkú fantáziu pri transformácii starých prvkov a poskytovaní druhého života.

Harmonická dekorácia

pred : Aj keď je dekorácia kúpeľne úplne zastaraná, miestnosť vykazuje nepopierateľnú jednotu, pokiaľ ide o farby a štýl. Pre nových majiteľov je preto ťažké pridať svoju osobnosť k dekorácii.
po : Jenna si vybrala pre svoju kúpeľňu neutrálne tóny kombinované s jemnými farbami: miestnosť je harmonická a teraz vás vyzýva na relax! Mladá žena sa starala o najmenšie detaily svojej výzdoby, aby si udržala túto schudnutú / ročníkovú zmes, ktorá bola blízko jej srdca. Sprchové závesy boli vyrobené z veľkého kúsku čipky; dávkovače mydla je zvyčajná nádoba na uchovávanie potravín a márnivou jednotkou je starý stôl, jednoducho brúsený a zvetraný. Táto novorenesančná atmosféra nachádza ideálny výraz v vidieckom dome Jenny a zároveň hosťom páru ponúka teplý a relaxačný priestor. Viac informácií na blogu Jenny Sue.