Tipy

3 nápady na renováciu striekaním farby

3 nápady na renováciu striekaním farby


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nielen renovujeme auto striekaním farby. Od obývacej izby po kuchyňu, od kúpeľne po malú izbu, sprejová farba má všetko, aby zrekonštruovala váš interiér. S toľkými farbami a efektmi v ňom je skutočne niečo ohromiť ľudí okolo vás! Vidieť skôr!

Idea č. 1: Oblečte staromódny kus nábytku striekaním farby

Či už ste fanúšikom holčičieho štýlu alebo veľmi pripútaní k mestskému elegantnému vzhľadu, nevyhadzujte nábytok. Stačí jeden nástrek farby, aby im dal druhý život a premenil ich. Ak sa komoda zdedila po tvojej pradávnej tete, ktorá dovtedy nenašla priazeň tvojimi očami, je pravdepodobné, že vďaka sprejovej farbe sa stane nugget tvojej dekorácie interiéru. Aerosól je skutočne posledným nálezom, pokiaľ ide o rýchlo urobený a dobre vykonaný dekor. Výsledok je prekvapivý. A nemusíte byť super kutilstvom, aby ste sa dostali dôstojne. Nulový valec, nulová kefa: postačuje jednoduchý nástrek farby, ktorý zmení kus nábytku, či už kovový, prútený, drevený alebo plastový. Aj keď si tento posledný materiál vyžaduje použitie podsady, ostatné sú spokojné s úplnou úpravou striekaním. Je to jednoduché, rýchle a zábavné.

Idea č. 2: Nastriekajte farbu nástrekom na ozdobu radiátorov

Radiátory sú najväčšou zabudnutou ozdobou! V dome ako v byte však zaberajú veľa miesta. Ako značka Edding ponúka, môžete do svojho radiátora pridať štýl. Napríklad môžete kresliť geometrické tvary v pastelových farbách rozhodne v súlade s časmi. V kombinácii s dreveným nábytkom a dekoratívnymi predmetmi v podobných farbách je výsledok veľkolepý.

Idea č. 3: Dajte kuchyni facelift

Ak už nemôžete vidieť svoju kuchyňu vo farbe, rozhodnite sa pre ... sprejovú farbu na omladenie nábytku, chladničky ... Sprej v najmódnejšej farbe urobí z vašej starej kuchyne najmodernejšiu izbu v dome. Zahrajte si odvážne kombináciou farieb, odvážnych jemných odtieňov, hliníkových sprejov alebo dobre vyznačených kontrastov. Renovácia vašej kuchyne pomocou sprejovej farby bola najpresvedčivejším spôsobom, ako nechať vyjadriť všetky osobnosti.