Komentáre

Výukový program: perlový náramok s bezpečnostnými kolíkmi

Výukový program: perlový náramok s bezpečnostnými kolíkmi

Zvyčajne sa používajú na pripevňovanie kúskov látky alebo štítkov, bezpečnostné špendlíky sa môžu tiež použiť na vytvorenie nádherných šperkov! Dajte si pozor, šperky, o ktorých hovoríme, sú svetelné roky od éry „punku“, keď sme si mysleli, že nosenie bezpečnostných špendlíkov ako náušníc bolo „naozaj príliš elegantné“! Nie, dnes sa naučíme, ako vyrobiť rafinovaný náramok s iba niekoľkými bezpečnostnými kolíkmi a peknými perlami!

Materiál

- asi päťdesiat zlatých špendlíkov - 20 cm elastickej šnúry - krabička perál - nožnice Rozpočet: približne 8 € Trvanie: 2 hodiny

Fázy

1. Na začiatok navlečte guličky na bezpečnostné kolíky a potom ich zatvorte.
2. Rozrežte elastickú šnúru na dva kusy 10 cm. Všetky kolíky navlečte na kus šnúry a všetky nasmerujte na rovnakú stranu.
3. Opakujte pre druhý koniec kolíkov s druhým kusom šnúry.
4. Spojte dva kusy drôtu uzlom tak, aby vytvorili náramok.

Nakoniec

Tam to máš, bolo to ľahké, však? S touto technikou môžete tiež vyrábať náhrdelníky alebo dokonca prstene! A ak vás tento tutoriál úplne nepresvedčí, že môžete vytvoriť krásne šperky s 3-krát ničím, zistite, ako vyrobiť námorný náramok s jednoduchými šnúrkami na topánky!
Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!