Komentáre

Recept: zmrzlina bez krému s Mix'n Twist

Recept: zmrzlina bez krému s Mix'n Twist


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aby som to zjedol celé leto, považujem sa za špecialistu na zmrzlinu. Testujem veľa parfumov a často po návrate z dovolenky zisťujem, že moje vedomosti v tejto oblasti sa merajú v kilogramoch (navyše). Dnes vám ponúkam alternatívne riešenie a narazil som na recept, ktorý ohromuje bez výpraskov.

Stroj na výrobu ľadu Simeo Mix'n Twist

Toto nie je výrobca zmrzliny! Mohol by to byť slogan veľmi šikovného ľadovca Sim'no Mix'n Twist. Nenechajte sa preto mýliť, pretože v tomto stroji nie je žiadna chladiaca bunka, pričom zásadou je použitie už zasklených výrobkov. Systém Mix'n Twist sa svojím červom konečne priblíži k extraktoru šťavy. Prístroj poskytuje dve rôzne skrutky, jednu pre sorbety a druhú pre zmrzlinu. Nech sa použije ktorákoľvek skrutka, stačí zaviesť lesklý prvok tak, aby vychádzal na druhom konci reťaze ... lesklý prvok! Dobre, dobre, zjednodušujem do extrému, ale nápad je, že Mix'n Twist je predovšetkým mixér, ktorý prináša malú dávku fantázie tým, že umožňuje, aby sa podávala priamo pri zdroji.

Prísady zmrzliny bez smotany

- Mrazený banán To je tiež veľká výhoda tohto receptu, jedinej ingrediencie, ktorú je potrebné deň vopred zmraziť. V praxi banán vylúpte a vložte ho do vrecka, aby vydržal v mrazničke najmenej 12 hodín. Pre tento druh receptúry je vhodnejšie použiť veľmi zrelé banány, dokonca je to veľmi dobrý spôsob, ako recyklovať banány, ktorých pokožka je príliš čierna.

Recept

Bude pre vás ťažké nájsť to jednoduchšie. Po zmrazení banánov sa spotrebič spustí pomocou tlačidla zapnutia. Položili sme banán navrch a počkali sme s pohárom zmrzliny, až kým zmrzlina bez krému nevyjde zospodu. Neexistuje v ňom žiadna mágia, iba ovocie, ktoré sa po ochladení a zmiešaní zmení na krémové pyré (pripúšťam svoju neznalosť chémie potravín).
Ak dostanete (výber) neznášanlivosť laktózy, vegetarián, miestny sledovateľ, a régimeur , tento dezert je jasnou odpoveďou. A funguje to dokonca aj pre tých, ktorí nemajú žiadne obmedzenia, navyše ho niektorí používajú na vytvorenie úžasných zmrzlín pridaním arašidového masla, Nutella, medu, mandlí atď.

Rozsudok

Ako alternatíva k veľmi (príliš) výživnej zmrzline plní svoju úlohu banánová falošná zmrzlina vyrobená pomocou Simeo's Mix'n Twist. Umožňuje sprevádzať šťastných ľudí, ktorí chutia, jednu pekanovú vanilku, druhú solenú karamelku masla, bez toho, aby boli príliš frustrovaní. Bolo by klamstvom povedať, že ilúzia je perfektná, ale ak nezabúdame na to, že ide o ersatz, „falošný“ výrobca zmrzliny vydrží. Čo sa týka ostatných testovaných plodov, najmä červeného ovocia, existuje sorbetový aspekt, ale prírodný cukor z ovocia nepostačuje na to, aby bol ľad skutočne chutný. Pre tých, ktorí nemajú problém s neznášanlivosťou alebo so stratou hmotnosti, je možné použiť toto zariadenie v jednoduchom mixéri na vytvorenie pekných kombinácií, ako je vanilková zmrzlina s Oreo omrvinkami alebo kávová zmrzlina s kockami čokolády. Stroj na výrobu ľadu Siméo Mix'n Twist, FF420, od 44 €Komentáre:

 1. Wajih

  the Bossy point of view, amusingly ...

 2. Braxton

  I apologise, but, in my opinion, you are not right. I can defend the position. Write to me in PM, we will communicate.

 3. Kajind

  Useful question

 4. Gurion

  I consider, that you are mistaken. Môžem brániť pozíciu. Napíšte mi v PM, budeme komunikovať.Napíšte správu