Ostatné

DIY deti: urobte roztomilé strapce zajíčikmi girlandami

DIY deti: urobte roztomilé strapce zajíčikmi girlandami


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tu sú roztomilé králiky, ktoré môžu visieť všade v izbe vašich detí, aby krásne vyzdobili ich malý svet. Budete ich môcť používať v girlandách, v mobiloch, v jednoduchých zaveseniach a zmenšovať ich veľkosť a farby ... A samozrejme, deti sa budú môcť baviť pri výrobe týchto pekných ozdôb! Okrem toho tu malá biela hermelínka predstavuje králičie model, ale rovnako ľahko si môžete nechať svoje deti, aby si vybrali svoje obľúbené zviera a rovnakým spôsobom ho odmietli ... Stručne povedané, dosť na to, aby ich fantázia hovorila ... a čo je dobre sa starajte, aby tieto malé roztomilé furballs! Ak si vy alebo vaše deti nechcete kresliť svoje vlastné postavy, môžete použiť šablónu králičieho modelu, ktorú vám tu táto malá ryba ponúka, inak ... pomocou ceruziek!

Materiál

- hrubý papier z papiera Canson alebo Bristol - dosť na kreslenie a zafarbenie - kompas alebo okrúhle nádoby (priemer, ktorý chcete), ktorého obrys budete kresliť (pre telo zvieraťa) - nožnice - vlna - veľká ihla

FázyPáčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto roztomilého zajačika pre domácich majstrov na našej stránke na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!