Užitočný

Pred / Po: Kúpeľňa získava jas!

Pred / Po: Kúpeľňa získava jas!

Čo ak v kúpeľni dostane nový moult? Toto je stávka majiteľov tohto malého toaletného priestoru, ktorému chýbala čerstvosť a svetlo. Bolo potrebných päť týždňov práce, aby sa miestnosť prerobila z podlahy na strop a ponúkla sa facelift bez zmeny jej konfigurácie. Vďaka novým materiálom, trendovým tónom a príjemnému prepracovanému klasicizmu dýcha kúpeľňa opäť k potešeniu obyvateľov domu!

Paleta farieb v súlade s dobami


pred V kúpeľni Meghan et Al sa zobrazuje chátrajúci štýl s krémovou farbou, ktorá je úplne mimo módy a vyblednutých dlaždíc. Šedé steny a hrubá línia čiernych dlaždíc vizuálne zmenšujú miestnosť a zvýrazňujú jej kubický vzhľad. Čo sa týka príslušenstva, k celku pridávajú staromódny tón, ktorý si zaslúži dobrú dekoratívnu osvieženie! Potrebná je aj inovácia na normy elektrickej energie. Pár chce zrekonštruovať izbu sám, bez toho, aby vyzval odborníka: odvážna, ale realistická stávka vďaka ich znalosti inštalatérstva, elektrickej energie a kladenia dlaždíc. po : Biela, svetlo šedá, antracit ... nové farby, ktoré si majitelia vybrali pre svoju kúpeľňu, prirodzene odrážajú svetlo a prinášajú do miestnosti dotyk výraznej modernosti. Toaletný priestor sa javí priestrannejší, dojem zosilnený delimitáciou obkladov stien revidovaných smerom nadol. Mramorové imitácie dlaždíc, ktoré sú teraz umiestnené na úrovni umývadla a WC, harmonicky ladia s dekorom okolia. Nové doplnky z nehrdzavejúcej ocele (zrkadlo, držiak na toaletný papier, vodovodné batérie, držiak na uteráky atď.) Boli vybrané v retro duchu, ktorý je dnes veľmi v móde: spojené s mramorovou márnosťou a grafickými podlahovými dlaždicami, ktoré prepracovávajú štýl 30. rokov šťastím!

Starostlivá práca až do najmenších detailov


pred : Práca trvala celkom päť týždňov, počas ktorých Meghan a Al tvrdo pracovali s pomocou svojich rodičov. Po zbúraní starých prvkov, ktoré pochádzajú zo 60-tych rokov, pár vrátil elektrinu späť na štandardy pred úplným opätovným zateplením steny. Okno bolo tiež zmenené na väčší model, takže miestnosť môže využívať ďalšie svetlo.


po : Biely mramor s jemnou žilkou bol vybraný pre celú kúpeľňu: elegantný a moderný, úplne hrá kartu triezvosti. Na strane vane je integrovaná nástenná výklenok na ukladanie výrobkov potrebných pre sprchu. Dlaždice so vzorom identickým so vzorom podlahy zostávajú praktické a zároveň sú veľmi estetické. Pár dokončil výzdobu miestnosti peknými doplnkami s jednoduchými líniami: sprchovací záves, bielizeň do kúpeľne a odkladacie koše dávajú tón tejto božsky svetlej kúpeľni!