Komentáre

Veľké pracovné miesta: pracujte čisto

Veľké pracovné miesta: pracujte čisto


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chcete doma robiť ťažkú ​​prácu? Útočíte na povrchovú úpravu stien alebo podláh? Vedzte, že tento druh práce si vyžaduje prípravu. Musíte chrániť svoj nábytok, ale aj povrchy, ktoré nie sú ovplyvnené. Musíte sa tiež dobre vybaviť a zaistiť bezpečnosť svojich blízkych, aby ste mohli vykonávať všetky svoje úlohy za najlepších podmienok. Aby ste boli po celý čas práce pokojní, uvádzame niekoľko rád, ktoré nám poskytnú odborníci pracujúci pre značku Castorama. .

Ako pripraviť váš interiér pred rozsiahlou prácou?

Je nevyhnutné vyčistiť miestnosť, v ktorej sa bude práca vykonávať. Je potrebné odstrániť všetko, čo je na stenách, svietidlách, ale aj všetky ozdobné predmety a osobné veci na nábytku. Ak máte cenný nábytok v jednej z miestností ovplyvnených prácou alebo zrkadlá, rozoberte ich alebo umiestnite do inej miestnosti v dome.

Ako chrániť nábytok, ktorý zostáva v miestnosti ovplyvnenej prácou?

Niektoré kusy nábytku sa nedajú ľahko premiestniť, napríklad obrovský nórsky šatník našej roztomilej tety. Závisí to od práce, ktorú robíte, ale ak iba maľujete, potom stačí prekryť vzácny nábytok dokonale nepremokavou plachtou. Ak potrebujete zničiť stenu, musíte lepšie chrániť svoj nábytok pomocou hustej bublinkovej fólie, drevených dosiek alebo dokonca veľkých prikrývok.

Je nevyhnutné chrániť pôdu?

Áno, je vhodné, najmä ak máte plávajúce parkety alebo parkety vyrobené z krehkého dreva. V takom prípade odporúčame umiestniť niekoľko vrstiev kartónu a veľkú nepremokavú plachtu, aby nedošlo k poškodeniu krásnych parketových podláh.

Ako sa vyhnúť nepríjemnostiam?

Pri uskutočňovaní rôznych úloh buďte logický. Najskôr vyčistite miestnosť, v ktorej sa bude práca vykonávať. Potom pripravte všetko vybavenie a začnite pracovať v logickom poradí. Nájdite si čas, pretože zrážky sú často synonymom malých katastrof ...

Čo nám odporúčate, aby ste nás chránili?

Noste rukavice, okuliare a masku. V prípade potreby noste aj ochrannú prilbu. Uistite sa, že rebrík alebo schůdok je bezpečný, a chráňte svoje deti blokovaním prístupu k práci.

Máte pre nás nejaké ďalšie rady?

Áno, uvedomte si, že domáce zvieratá, ako sú psy a mačky, môžu narušiť vašu prácu. Zablokujte ich prístup k častiam ovplyvneným prácou alebo si dajte pozor, aby si udržali čas potrebný na dokončenie diela.